Kunst Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
837585
10040
207
Art
CsV jelzéssel: Női fej. Akvarell, papír, üvegezett keretben 33×23 cm
472527
10041
207
Art
825541
10042
207
Art
Dallos Hanna (1907-1945): Mi atyánk sorozat 10 db fametszet, jelezve dúcon 28x40 cm
840296
10043
207
24000
Art
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Freskó terv. Vegyes technika, jelzett, sérült, üvegezett keretben, 28×27 cm
811750
10044
207
30000
Art
Dilinkó Gábor (1929-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben 60×42 cm
775777
10045
207
Art
840293
10046
207
Art
Dudás Jenő (1900-1991): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
746017
10047
207
Art
Edith jelzéssel: Imádkozó asszony. Olaj, vászon, keretben, 24×15 cm
828057
10048
207
Art
Edvi Illés Panni (1897-1978): Dunakanyar. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×47 cm
841678
10049
207
8500
Art
Edvi Illés Panni (1897-1978): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 62×46 cm 817651
10050
207
Art
Endrő Margit (1899-1986): Asszony népviseletben. Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben. 37x23 cm
833018
10051
207
Art
Erdei Viktor (1879 - 1945) Három lány kő-papír rajza (8x12,5cm) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF