Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
722742
12642
207
Books: Architecture, Art
Wolf, Gustav: Haus und Straße im Vorort. Beobachtungen über Würfelhäuser und Vorschläge zu ihrer Vermeidung. München, o.J., Georg D.W. Callwey. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, illusztrált, jó állapotú / Hardcover with dust jacket, illustrated (good condition) 839099
12643
207
Books: Architecture, Art
Kernács Gabriella: Melocco Miklós. Dedikált (Melocco aláírásával)! Bp., 1985, Révai. Képekkel illusztrált, kiadói papírkötés, kopottas állapot. 839094
12644
207
Books: Architecture, Art
Renoir, Jean: Apám, Renoir. Bp., 1968, Gondolat. Színes képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval(szakadt), jó állapotban. 842298
12645
207
Books: Architecture, Art
Kocsi Márta-Csomor Lajos: Korondi székely fazekasság. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban.
795420
12646
207
Books: Architecture, Art
Báró Brandenstein Béla: Művészetfilozófia. Budapest 1939. Szent István Társulat.
840283
12647
207
Books: Architecture, Art
Maurizio Calvesi (szerk.): Utazás az olasz művészetben, 1950-80 Száz mű a Farnesina-gyűjtemény anyagából. é.n. papír kötésben, kiváló állapotban. 840284
12648
207
Books: Architecture, Art
Szinyei Merse Anna: Szinyei Merse Pál élete és művészete. Bp., Corvina, 1990. papír védőborítóval, szép állapotban. 842824
12649
207
Books: Architecture, Art
Jun Kawaguchi: The best selections of contemporary cermaics in Japan. Album sok érdekes képpel, japán-angol nyelven. / Lots of interesting pictures, japanese-english.
840721
12650
207
Books: Architecture, Art
Nagy Imre:Xilogravuri Fametszetek Holzschnitte Xylogravures. Csíkszereda 1981. Néhány lap foltos.
795277
12651
207
Books: Architecture, Art
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. Budapest 1943. Turul. Gyűrődések a kötésen
798031
12652
207
Books: Architecture, Art
Endrődi Ferenc (szerk.): Magyar festők ABC-je Bp., 1996 Goodware.
836185
12653
207
Books: Architecture, Art
Kondor Béla - Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt írta Németh Lajos Bp., 1980 Corvina 42x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF