Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
307938
12618
207
Books: Architecture, Art
552430
12619
207
Books: Architecture, Art
Az építőművészet története I. Ókor. Szerk. Kabdebo Gyula. Bp., 1904, a szerzők kiadása. Aranyozott egészvászon kötésben (a gerincen szakadt), gazdag képanyaggal
802185
12620
207
3200
Books: Architecture, Art
Németh József: Leica felvételek. A szerző 130 felvételével. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, belül gerincnél levált, rengeteg fotóval.
734148
12621
207
Books: Architecture, Art
Lyka-Kacsóh: A műveltség könyvtára: A művészet könyve. Zene és képzőművészetek. Bp., é. n. Athenaeum. Kissé sérült félvászon kötésben
776766
12622
207
Books: Architecture, Art
Karl Eugen Schmidt: Franzözische Malerei 1800-1900; Leipzig, 1903. Seemann
776755
12623
207
Books: Architecture, Art
Karl Eugen Schmidt: Franzözische Plastik und Architektur; Leipzig, 1903. Seemann
672694
12624
207
Books: Architecture, Art
A műveltség könyvtára -Művészet I.-II. kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
807304
12625
207
Books: Architecture, Art
Kós Károly: Kalotaszeg, Kolozsvár 1937 Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás színes linómetszetekkel
794694
12626
207
Books: Architecture, Art
794647
12627
207
Books: Architecture, Art
809173
12628
207
Books: Architecture, Art
Női divatipari szakrajzok és díszítőrajzok példatára. Iparosok és iskolák számára. Ipari Szakkönyvtár 39-41. Bp., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Szakrajzokkal illusztrált, félvászon kötés, jó állapotban. 807307
12629
207
Books: Architecture, Art
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek; sok illusztrációval Kolozsvár, 1935. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF