Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 23

Turul, kézzel faragott, pácolt fa, hibátlan, jelzés nélkül, levehető szárnyakkal, m:51 cm, h:88 cm
12600.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Lovas kürttel. Spiáter, jelzett, 19×19 cm
12601.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Nagy István János (1938-): Közös munkában... Bronz plakett, jelzett, d:10 cm
12602.

Rufpreis:
1 000 HUF

R. Kiss Lenke (1926-2000): "Jó szerencsét!", bronz plakett fára erősítve, jelzett, d:10 cm
12603.

Rufpreis:
6 000 HUF

Búza Barna (1920-2010): Józsefváros Felszabadulásunk 30. évfordulóján társadalmi munkáért. Bronz plakett, jelzett, d:8 cm
12604.

Rufpreis:
4 000 HUF

TM jelzéssel:Ipoly B.Gyarmat. A jó munkáért. Bronz plakett, 7×11,5 cm
12605.

Rufpreis:
2 000 HUF

12606.

Hungary 2000. "Award of Noémi Ferenczy" awarding for outstanding achievment in applied arts in original box! Sign.: György Kiss (254.5g/80mm/Brass) State award, only 12 pieces annually! R!

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Lovas vitéz, festett műgyanta, jelzés nélkül, sérült, m: 24 cm
12607.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nevető Buddha. Kézzel készített, vésett gyanta figura, kis faragott fa állványon /  Smiling Buddha, handmade carved resin, on carved wooden stand, 6x5x3cm, 7x4x3cm
12608.

Nevető Buddha. Kézzel készített, vésett gyanta figura, kis faragott fa állványon /
Smiling Buddha, handmade carved resin, on carved wooden stand, 6x5x3cm, 7x4x3cm

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Csetvei Zsuzsa (1958-2008): Női akt. Bronz, jelzett, mészkő talapzaton, 16×9 cm, m:25 cm
12609.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Női akt. Bronz, sérült, jelzett (H.B.), m:28 cm
12610.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF