Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
789499
12600
206
11000
Sculptures, statuettes, plaques
Turul, kézzel faragott, pácolt fa, hibátlan, jelzés nélkül, levehető szárnyakkal, m:51 cm, h:88 cm
830792
12601
206
Lovas kürttel. Spiáter, jelzett, 19×19 cm 808825
12602
206
Nagy István János (1938-): Közös munkában... Bronz plakett, jelzett, d:10 cm
829160
12603
206
R. Kiss Lenke (1926-2000): "Jó szerencsét!", bronz plakett fára erősítve, jelzett, d:10 cm
828420
12604
206
Búza Barna (1920-2010): Józsefváros Felszabadulásunk 30. évfordulóján társadalmi munkáért. Bronz plakett, jelzett, d:8 cm
829236
12605
206
TM jelzéssel:Ipoly B.Gyarmat. A jó munkáért. Bronz plakett, 7×11,5 cm 638585
12606
206
26000
834904
12607
206
Lovas vitéz, festett műgyanta, jelzés nélkül, sérült, m: 24 cm
730674
12608
206
4600
Nevető Buddha. Kézzel készített, vésett gyanta figura, kis faragott fa állványon / Smiling Buddha, handmade carved resin, on carved wooden stand, 6x5x3cm, 7x4x3cm
793866
12609
206
Csetvei Zsuzsa (1958-2008): Női akt. Bronz, jelzett, mészkő talapzaton, 16×9 cm, m:25 cm
832003
12610
206
Női akt. Bronz, sérült, jelzett (H.B.), m:28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF