Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 23

Lenin fej, bronz plakett, jelzés nélkül, eredeti tokjában, 11×8 cm
12588.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

R. Kiss Lenke (1926-2000): Veszprém, 25 éves tagságért OMBKE. Bronz plakett, eredeti tokjában, jelzett, d:8 cm
12589.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Csíkszentmihályi Róbert (1940-): OMÉK - 1985 Magyar Fórum - Magyar Agrárszakemberek Tudományos Találkozója Budapest. Bronz plakett, jelzett, eredeti tokjában, d:8 cm
12590.

Rufpreis:
4 000 HUF

Réz teve, jelzés nélkül, m:15 cm, h:16 cm
12591.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss György (1943-): SOTE I.SZ.Női klinika. Bronz plakett, jelzett, d:11 cm
12592.

Rufpreis:
6 000 HUF

Faragott japán pipázó kereskedő, jelzés nélkül,  m:10 cm
12593.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy István János (1938-): Köszönettel a közös munkával eltöltött évekért. Bronz plakett, jelzett, d:9,5 cm
12594.

Rufpreis:
1 000 HUF

12595.

Rufpreis:
5 000 HUF

Búza Barna (1910-2010): Miskolci Közlekedési Vállalat 1897-1972. Bronz, jelzett, 6,5×15 cm
12596.

Rufpreis:
2 400 HUF

12597.

Rufpreis:
750 000 HUF
2 032,52
2 343,75

Máté János (1938-): Bohóc. Réz lemez, jelzés nélkül, sérült, m:19 cm
12598.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nemes fából faragott oroszlán, jó állapotban, m:19 cm, h:29 cm
12599.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF