Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
833313
12588
206
Sculptures, statuettes, plaques
Lenin fej, bronz plakett, jelzés nélkül, eredeti tokjában, 11×8 cm 834007
12589
206
4600
R. Kiss Lenke (1926-2000): Veszprém, 25 éves tagságért OMBKE. Bronz plakett, eredeti tokjában, jelzett, d:8 cm 828417
12590
206
Csíkszentmihályi Róbert (1940-): OMÉK - 1985 Magyar Fórum - Magyar Agrárszakemberek Tudományos Találkozója Budapest. Bronz plakett, jelzett, eredeti tokjában, d:8 cm
834945
12591
206
Réz teve, jelzés nélkül, m:15 cm, h:16 cm
835295
12592
206
Kiss György (1943-): SOTE I.SZ.Női klinika. Bronz plakett, jelzett, d:11 cm 736745
12593
206
Faragott japán pipázó kereskedő, jelzés nélkül, m:10 cm 794791
12594
206
Nagy István János (1938-): Köszönettel a közös munkával eltöltött évekért. Bronz plakett, jelzett, d:9,5 cm
740350
12595
206
Rózsa Péter (1926-): Szentendre. Bronz plakett, jelzett, d:10,5 cm
818241
12596
206
Búza Barna (1910-2010): Miskolci Közlekedési Vállalat 1897-1972. Bronz, jelzett, 6,5×15 cm 611657
12597
206
750000
829361
12598
206
Máté János (1938-): Bohóc. Réz lemez, jelzés nélkül, sérült, m:19 cm 834819
12599
206
4800
Nemes fából faragott oroszlán, jó állapotban, m:19 cm, h:29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF