Porzellan

Zahl der Lose: 111

Sitzendorf férfi kürttel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm/ Sitzendorf, handpainted porcelain figure
11143.

Rufpreis:
2 000 HUF

Victoria mokkás csésze+alj, összesen:4db, jelzettek, hibátlanok, kopottak
11144.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Winterling Bavaria süteményes tányér, csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:19,5 cm
11145.

Rufpreis:
1 200 HUF

Alba Iulia fűszertartó készlet, egyik sérült, matricás, jelzett, 6 db nagy és 4 db kicsi, m:17 cm, m:11 cm
11146.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sumi áttört kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:26,5 cm, m:11 cm
11147.

Rufpreis:
2 800 HUF

ENS bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró sérülés a rózsán, 11×8 cm, m:7 cm /Handpainted  ENS chinaware bonbonier (small fault)
11148.

Rufpreis:
1 200 HUF

Villeroy & Boch Gallo nagy tál, jelzett, hibátlan, d:44 cm
11149.

Rufpreis:
1 000 HUF

11150.

Matricás, jelzett, Apulum porcelán teáskanna /
Tea kettle, 23cm

Rufpreis:
800 HUF

Villeroy & Boch fehér mázas teás csésze és alj, jelzett, hibátlan
11151.

Rufpreis:
800 HUF

11152.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Rosenthal salátás tál, matricás, alján lepattanás, jelzett, m:8 cm, d:26 cm
11153.

Rufpreis:
800 HUF

11154.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF