Porzellan Zahl der Lose: 111
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
801708
11143
206
Sitzendorf férfi kürttel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm/ Sitzendorf, handpainted porcelain figure
831659
11144
206
3200
Victoria mokkás csésze+alj, összesen:4db, jelzettek, hibátlanok, kopottak 831283
11145
206
Winterling Bavaria süteményes tányér, csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:19,5 cm
828548
11146
206
Alba Iulia fűszertartó készlet, egyik sérült, matricás, jelzett, 6 db nagy és 4 db kicsi, m:17 cm, m:11 cm 832907
11147
206
Sumi áttört kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:26,5 cm, m:11 cm
832763
11148
206
ENS bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró sérülés a rózsán, 11×8 cm, m:7 cm /Handpainted ENS chinaware bonbonier (small fault)
834739
11149
206
Villeroy & Boch Gallo nagy tál, jelzett, hibátlan, d:44 cm 654765
11150
206
Matricás, jelzett, Apulum porcelán teáskanna / Tea kettle, 23cm
817210
11151
206
Villeroy & Boch fehér mázas teás csésze és alj, jelzett, hibátlan
640855
11152
206
100
770155
11153
206
Rosenthal salátás tál, matricás, alján lepattanás, jelzett, m:8 cm, d:26 cm
832767
11154
206
Augarten mini gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF