Porzellan Zahl der Lose: 111
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
817579
11155
206
Patikai fedeles tároló, "Ung. Emu..sif Anio" felirattal, fehér mázzal, jelzett, hibátlan, kopott, m:20 cm, d:11,5 cm 832080
11156
206
Patikai fedeles tároló, "Ung. Simplex" felirattal, fehér mázzal, jelzett, hibátlan, m:25 cm, d:17 cm 550573
11157
206
Cca 1940 6 személyes kézzel festett japán tojáshéjporcelán teáskészlet / Japanese porcelain tea set, complete 812408
11158
206
Vegyes porcelán tétel: 6 db csészealj, hollóházi porcelán hamutartó, porcelán hal, Stuttgart fali dísztányér
609459
11160
206
536044
11161
206
767550
11162
206
816747
11163
206
Német porcelán, libapásztor lány, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:21 cm 716190
11164
206
832274
11165
206
Négy darab kulacs egyik mázas kerámia, jelzettek (kicsi Zsolnay), hibátlanok, m:7-12 cm 828147
11167
206
Őszi mintás váza, matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m:31 cm
832814
11168
206
9500
Vízhordó, kézzel festett, apró csorba a virágon, jelzett, m:23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF