Porzellan

Zahl der Lose: 111

Hollóházi Szász Endre tervezte falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm
11119.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Hollóházi Szász Endre tervezte váza, matricás, jelzett, hibátlan m:20 cm
11120.

Rufpreis:
3 000 HUF

Népviseletes asszony, kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura, jelzett, hibátlan /Handpainted Hollóháza chinaware figure 29 cm
11121.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi tálka készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19×27,5 cm, d:13 cm
11122.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
14

Hollóházi porcelán aranyozott díszítésű urna, hibátlan, m: 20 cm, d: 19 cm
11123.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi "RÁBA KUPA 1985" feliratú egyedi díszváza, jelzett, matricás, apró mázhibával, m:36 cm
11124.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, d:32 cm, d:19 cm
11125.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán ékszeres doboz /  Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware jewelry box 9x7x4 cm
11126.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:18 cm , m:12 cm
11127.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Hollóházi 6 db retró mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11128.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi madár pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm
11129.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm, d:20,5 cm
11130.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF