Porzellan Zahl der Lose: 111
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
831507
11119
206
4600
Hollóházi Szász Endre tervezte falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm 831508
11120
206
Hollóházi Szász Endre tervezte váza, matricás, jelzett, hibátlan m:20 cm 615325
11121
206
Népviseletes asszony, kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura, jelzett, hibátlan /Handpainted Hollóháza chinaware figure 29 cm 831290
11122
206
5500
Hollóházi tálka készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19×27,5 cm, d:13 cm 802024
11123
206
Hollóházi porcelán aranyozott díszítésű urna, hibátlan, m: 20 cm, d: 19 cm 751433
11124
206
Hollóházi "RÁBA KUPA 1985" feliratú egyedi díszváza, jelzett, matricás, apró mázhibával, m:36 cm
802281
11125
206
5500
Hollóházi süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, d:32 cm, d:19 cm 784248
11126
206
Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán ékszeres doboz / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware jewelry box 9x7x4 cm
832280
11127
206
Hollóházi ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:18 cm , m:12 cm 818071
11128
206
Hollóházi 6 db retró mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
832270
11129
206
Hollóházi madár pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm 831296
11130
206
Hollóházi kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm, d:20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF