20 000 HUF
Hovédalbum, Szerk: Szokoly Viktor. Rajzokkal Wágner Sándortól, Litzenmayer Sándortól, Benczúr Gyulától, Jankó Jánostól, Munkácsy Mihálytól és Szinnyey Páltól. A fametszvények Russ Károly pesti műintézetében készültek.
Pest, 1868. Emich Gusztáv.10 t. műmelléklet.
Dombornyomásos, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.