Pataky Iván-Rozsos László-Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett I-II. Debrecen, 1992, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
A mai háború sorozat 2 kötete: KIsserling: Lengyelország felett, Werner Flack: Így épült a Siegfried vonal. Bp., 1942. Révai. Mindkettő sérült félvászon kötésben
Pilch Jenő: A világháború története. Szerk. - Számos képmelléklettel és térképvázlattal, + 4 térképmelléklettel. Franklin, Bp, Aranyozott egészvászon kötésben kötéstábla belül elvált