Juwelen Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
809574
19000
205
40000
Jewellery
Ezüst (Ag.) art-deco füles tálca, üvegbetét nélkül, jelzett, mesterjeggyel, 32×8 cm, nettó:291 g
822735
19001
205
Jewellery
Ezüst (Ag.) Kehely, peremén díszített, jelzett, mesterjeggyel, nettó: 110 g, m:17 cm / Silver chalice 818535
19002
205
Jewellery
Ezüst (Ag.) fejes lovagló pálca, jelzett mesterjeggyel, pálcai is jelzett (Londo style), sérült, h:87 cm, nettó:23 g
686001
19003
205
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) fedeles zsebóra, porcelán számlapos, jelzett, hat köves, bruttó:67 g, d:4 cm
700622
19004
205
160000
Jewellery
815625
19005
205
440000
Jewellery
Tissot automata, naptáras karóra 18K arany, 18K arany (Au) szíjjal / Tissot automatic gold watch with gold strap 18 Ca br: 69,6 g
820289
19006
205
50000
Jewellery
Ezüst (Ag) tálca szélén domborított díszítéssel, jelzett, 334 g
820296
19007
205
110000
Jewellery
XX. sz eleje 14K arany (Au) kitűző, magyar fémjellel, mestejeggyel. Kisse laza kötések / antique 14 Ca dold broche 20,9g 9x5 cm
780914
19008
205
120000
Jewellery
792571
19009
205
110000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel (IS), újszerű állapotban, 20,5×41,5 cm, nettó:715 g / Antique silver tray, perfect condition
792569
19010
205
110000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel (IS), újszerű állapotban, 20,5×41,5 cm, nettó:726 g / Antique silver tray, perfect condition
777745
19011
205
100000
Jewellery
cca 1800 13 latos ezüst (Ag) szombati gyertyatartó trébelt testtel, poncolt növényi díszítéssel, "DK" mesterjeggyel (több helyen sérült) / Silver Sabbath candlesticks with 13 loth hallmark and "DK" maker's mark (with faults), 27cm, 168,9+176,1gr
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF