Juwelen

Zahl der Lose: 44

Ezüst (Ag.) art-deco füles tálca, üvegbetét nélkül, jelzett, mesterjeggyel, 32×8 cm, nettó:291 g
19000.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag.) Kehely, peremén díszített, jelzett, mesterjeggyel, nettó: 110 g, m:17 cm / Silver chalice
19001.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag.) fejes lovagló pálca, jelzett mesterjeggyel, pálcai is jelzett (Londo style), sérült, h:87 cm, nettó:23 g
19002.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag.) fedeles zsebóra, porcelán számlapos, jelzett, hat köves, bruttó:67 g, d:4 cm
19003.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

19004.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Tissot automata, naptáras karóra 18K arany, 18K arany  (Au) szíjjal / Tissot automatic gold watch with gold strap 18 Ca br: 69,6 g
19005.

Rufpreis:
440 000 HUF
1 192,41
1 375,00

Ezüst (Ag) tálca szélén domborított díszítéssel, jelzett, 334 g
19006.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

XX. sz eleje 14K arany (Au) kitűző, magyar fémjellel, mestejeggyel. Kisse laza kötések / antique 14 Ca dold broche 20,9g 9x5 cm
19007.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

19008.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel (IS), újszerű állapotban, 20,5×41,5 cm, nettó:715 g / Antique silver tray, perfect condition
19009.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel (IS), újszerű állapotban, 20,5×41,5 cm, nettó:726 g / Antique silver tray, perfect condition
19010.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

cca 1800 13 latos ezüst (Ag) szombati gyertyatartó trébelt testtel, poncolt növényi díszítéssel, "DK" mesterjeggyel (több helyen sérült) /  Silver Sabbath candlesticks with 13 loth hallmark and "DK" maker's mark (with faults), 27cm, 168,9+176,1gr
19011.

cca 1800 13 latos ezüst (Ag) szombati gyertyatartó trébelt testtel, poncolt növényi díszítéssel, "DK" mesterjeggyel (több helyen sérült) /
Silver Sabbath candlesticks with 13 loth hallmark and "DK" maker's mark (with faults), 27cm, 168,9+176,1gr

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF