Juwelen

Zahl der Lose: 44

Antik ezüst (Ag.) kínáló, gazdagon díszített, jelzett (Bécs 1837, 13 lat.), mesterjellel (STM), igényesen restaurált, nettó: 404 g, m:8 cm, d:17 cm/ Antique silver serving
19012.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

19013.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Cca 1920 Ezüst (Ag.) szalvétatartó, poncolt rózsacsokorral, jelzett (Dianás), mesterjeggyel (CzF), 14×14 cm, nettó: 125 g / Antique silver napking holder
19014.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

19015.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Ametiszt függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 4,2 g / amethyst pendant with silver necklace, 4,2 g
19016.

Ametiszt függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 4,2 g /
amethyst pendant with silver necklace, 4,2 g

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) füstkvarc medál ezüst láncon, jelzett, 8 g / Silver cairngorm pendant with silver necklace, 8 g
19017.

Ezüst (Ag) füstkvarc medál ezüst láncon, jelzett, 8 g /
Silver cairngorm pendant with silver necklace, 8 g

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag.) úti pohárka tartó, poncolt, jelzett, m: 7cm, d:4,5 cm, nettó: 69 g
19018.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag.) levélbontó, jelzett, monogramos, gazdagon díszítet, h:16,5 cm, nettó: 23 g
19019.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

cca 1906 Ezüst (Ag) halacska csörgő karikán, jelzett/Silver children's rattle on ring, 19,4 g.
19020.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüstözött szalvétagyűrű, jelzett, d:5 cm
19021.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett (Dianás), hátul "Ilus" felirattal, mesterjeggyel(F.F), h:24 cm, nettó:95 g
19022.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst (Ag) medál virágmintával, jelzett, 7,3 g / silver pendant with flowers, 7,3 g
19023.

Ezüst (Ag) medál virágmintával, jelzett, 7,3 g /
silver pendant with flowers, 7,3 g

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF