Juwelen Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
706885
19012
205
90000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kínáló, gazdagon díszített, jelzett (Bécs 1837, 13 lat.), mesterjellel (STM), igényesen restaurált, nettó: 404 g, m:8 cm, d:17 cm/ Antique silver serving 811169
19013
205
9500
Jewellery
Ezüst (Ag) monogramos púdertartó, jelzett, fém betéttel, kis tükörrel, d:8,5 cm bruttó: 75g / Silver powder box with hallmark, inside metal,
781760
19014
205
28000
Jewellery
Cca 1920 Ezüst (Ag.) szalvétatartó, poncolt rózsacsokorral, jelzett (Dianás), mesterjeggyel (CzF), 14×14 cm, nettó: 125 g / Antique silver napking holder 809849
19015
205
19000
Jewellery
Monogramos (Ag.) ezüst cigaretta tálca, jelzett, jó állapotban, nettó: 143g, 12×8 cm
824241
19016
205
Jewellery
Ametiszt függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 4,2 g / amethyst pendant with silver necklace, 4,2 g
824226
19017
205
Jewellery
Ezüst (Ag) füstkvarc medál ezüst láncon, jelzett, 8 g / Silver cairngorm pendant with silver necklace, 8 g
824758
19018
205
Jewellery
Ezüst (Ag.) úti pohárka tartó, poncolt, jelzett, m: 7cm, d:4,5 cm, nettó: 69 g 824773
19019
205
Jewellery
Ezüst (Ag.) levélbontó, jelzett, monogramos, gazdagon díszítet, h:16,5 cm, nettó: 23 g 827498
19020
205
Jewellery
cca 1906 Ezüst (Ag) halacska csörgő karikán, jelzett/Silver children's rattle on ring, 19,4 g. 827497
19021
205
Jewellery
Ezüstözött szalvétagyűrű, jelzett, d:5 cm
810616
19022
205
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett (Dianás), hátul "Ilus" felirattal, mesterjeggyel(F.F), h:24 cm, nettó:95 g
824820
19023
205
Jewellery
Ezüst (Ag) medál virágmintával, jelzett, 7,3 g / silver pendant with flowers, 7,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF