https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 35

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról. Budapest, é.n., Genius. 412 p. Aranyozott, bordázott gerincű kiadói félbőr kötésben, a gerinc sérült
1
12468.

Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról.
Budapest, é.n., Genius. 412 p. Aranyozott, bordázott gerincű kiadói félbőr kötésben, a gerinc sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Deér József: Az Árpádok vérségi joga. Bp., é.n., szerzői. 15p. Vászonkötésben, a címlap hiányzik
1
12469.

Deér József: Az Árpádok vérségi joga. Bp., é.n., szerzői. 15p. Vászonkötésben, a címlap hiányzik

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kelemen, Emericus (Imre): Institutiones juris privati hungarici, quas nobilis juventutis Hungariae usibus conscripsit III. kötet. Budae, 1818. Egészbőr kötésben
1
12470.

Kelemen, Emericus (Imre): Institutiones juris privati hungarici, quas nobilis juventutis Hungariae usibus conscripsit III. kötet. Budae, 1818. Egészbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, Maecenas. Használatlan reprint kiadás
1
12471.

Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, Maecenas. Használatlan reprint kiadás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben III. (1956), Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa. Fotókkal illusztrált, papírkötés, szakadt előlappal
1
12472.

Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben III. (1956), Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa. Fotókkal illusztrált, papírkötés, szakadt előlappal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kacziány Géza: Magyar vértanuk könyve. A szöveg képei a gróf Kreith Béla-féle 1848-49-i ereklyegyüjtemény és Kossuth-Muzeum képtárából valók. Bp., 1906, Vass József. Kiadói, festett, egészvászon kötésben, megviselt állapotban
1
12473.

Kacziány Géza: Magyar vértanuk könyve. A szöveg képei a gróf Kreith Béla-féle 1848-49-i ereklyegyüjtemény és Kossuth-Muzeum képtárából valók. Bp., 1906, Vass József. Kiadói, festett, egészvászon kötésben, megviselt állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.
1
12474.

Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A műveltség könyvtára - Magyarország története I-II. 2 kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban
1
12475.

A műveltség könyvtára - Magyarország története I-II. 2 kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. III. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, festett, egészvászon-kötésben (gerincen kis sérülés)
1
12476.

Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. III. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, festett, egészvászon-kötésben (gerincen kis sérülés)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.  I.: Ősműveltség és középkori kultúra. II.: Magyar renaissance. III.: A kereszténység védőbástyája. IV.: Barokk és felvilágosodás. V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblákkal. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű kissé kopott félbőr kötésben a gerincen néhol kis hibákkal.
1
12477.

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.
I.: Ősműveltség és középkori kultúra.
II.: Magyar renaissance.
III.: A kereszténység védőbástyája.
IV.: Barokk és felvilágosodás.
V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblákkal. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű kissé kopott félbőr kötésben a gerincen néhol kis hibákkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
1
12478.

Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse