Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 35

12456.

Rufpreis:
6 000 HUF

A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, zöld egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, erősen kopottas állapotban.
12457.

Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ.
Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva.
Kiadói, zöld egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, erősen kopottas állapotban.

Rufpreis:
10 000 HUF

12458.

Rufpreis:
2 000 HUF

12459.

Rufpreis:
12 000 HUF

12460.

Rufpreis:
1 400 HUF

12461.

Rufpreis:
4 000 HUF

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben 413 p.
12462.

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba.
Bp., 1937. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben 413 p.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jászai Rezső: Kossuth Lajos. Szeged 1902. Traub. 78p. ragasztott gerinccel
12463.

Rufpreis:
800 HUF

12464.

Rufpreis:
2 000 HUF

Moldova György: Kádár János I-II. kötet. Bp., 2006, Urbis, papírkötés, újszerű állapotban.
12465.

Rufpreis:
1 400 HUF

12466.

Rufpreis:
3 000 HUF

12467.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF