Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. Kiadói festett, aranyozo... https://www.darabanth.com/de/204-Fernauktion/204.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Jugendstil-Albums~1400376/Rakoczi-album-II-Rakoczi-Ferenc-es-kurucai-Kiadoi-festett-aranyozott-dombornyomasos-ege~II820368
820368
12621
204
Books: Albums of the belle epoche
Beschreibung: Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. Kiadói festett, aranyozott dombornyomásos egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban.
: vörös_iván