Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Negyedik kiadás. Bp., 1893, "Könyves Kálmán" Társulat. Leszik-féle festett egészvászon kötés, illusztrált, mellékletekkel, belsejében pecséttel.