Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
805374
12577
202
Books: Minibooks
Schäffer Gyula: A Corvináról. Minikönyv. Bélyegekkel illusztrált, kiadói műbőr kötésben, apró fém veretekkel, kapoccsal, jó állapotban. 805431
12578
202
Books: Minibooks
Károly Andruskó: Buhara Szamarkand Hiva. Bp., 1975. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 805420
12579
202
Books: Minibooks
Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Második kiadás. Bp., 1973, Egyetemi Nyomda. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
805409
12580
202
Books: Minibooks
France, Anatole: Nyársforgató Jakab meséi. Fordította Keleti Arthur. 1918, Tevan-kiadás. Minikönyv, kartonált, újszerű állapotban. 805395
12581
202
Books: Minibooks
Matteo Bandello: Romeo és Júlia. Bp., 1987, Európa. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 805388
12582
202
Books: Minibooks
Ave Maria. Minikönyv, illusztrált, műbőr kötés, tartóban, 1x1 cm. 805445
12583
202
Books: Minibooks
Tagore, Rabindra Nath-sorozat; 21 kötet. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet. Minikönyv, számozott példányszám (100-300 példány). Kiadói aranyozott egészvászon kötés, műanyag védőborítóval, újszerű állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF