Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 19

Schäffer Gyula: A Corvináról. Minikönyv. Bélyegekkel illusztrált, kiadói műbőr kötésben, apró fém veretekkel, kapoccsal, jó állapotban.
12577.

Rufpreis:
1 000 HUF

Károly Andruskó: Buhara Szamarkand Hiva. Bp., 1975. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12578.

Rufpreis:
1 000 HUF

Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Második kiadás. Bp., 1973, Egyetemi Nyomda. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12579.

Rufpreis:
1 000 HUF

France, Anatole: Nyársforgató Jakab meséi. Fordította Keleti Arthur. 1918, Tevan-kiadás. Minikönyv, kartonált, újszerű állapotban.
12580.

Rufpreis:
1 000 HUF

Matteo Bandello: Romeo és Júlia. Bp., 1987, Európa. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12581.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ave Maria. Minikönyv, illusztrált, műbőr kötés, tartóban, 1x1 cm.
12582.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tagore, Rabindra Nath-sorozat; 21 kötet. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet. Minikönyv, számozott példányszám (100-300 példány). Kiadói aranyozott egészvászon kötés, műanyag védőborítóval, újszerű állapotban.
12583.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF