Tagore, Rabindra Nath-sorozat; 21 kötet. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi ... https://www.darabanth.com/de/202-Fernauktion/202.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Minibucher~200035/Tagore-Rabindra-Nath-sorozat-21-kotet-Bp-1922-Pantheon-Irodalmi-Intezet-Minikonyv-szamoz~II805445
805445
12583
202
Books: Minibooks
Beschreibung: Tagore, Rabindra Nath-sorozat; 21 kötet. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet. Minikönyv, számozott példányszám (100-300 példány). Kiadói aranyozott egészvászon kötés, műanyag védőborítóval, újszerű állapotban.
: tánczos_gábor