Juwelen Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
778711
19012
199
9500
Jewellery
Ezüst (Ag.) keresztelő pohár, sérült, jelzett, m:8 cm, nettó: 65 g / Silver christening cup 745811
19013
199
19000
Jewellery
3 db ezüst (Ag.) villa, jelzett, h:18 cm, nettó:127 g
759260
19014
199
Jewellery
Glashütte 14K arany (Au) női mechanikus karóra, nem működik / Glashütte 14ct gold women's mechanic wristwatch, does not work, br: 6,3gr
591743
19015
199
17000
Jewellery
Jelzett, ezüst (Ag.) alátétek, összesen 5 db, d:10cm, nettó:128 g. 760117
19016
199
Jewellery
Szecessziós mokkáskanál, plasztikus díszítésekkel, jelzett, mesterjeles (VCD), h:11 cm, nettó: 16,8 g /Silver coffespoon 745808
19018
199
28000
Jewellery
737898
19019
199
Jewellery
1872-1922 Ezüst (Ag) púdertartó, bécsi, 800-as tisztaságú, monarchiabeli jelzéssel, fém betéttel / Silver powder box with 800 fineness Viennese hallmark, inside metal, 6,5x5cm, br: 51,1gr 535930
19020
199
30000
Jewellery
cca 1940 800-as tisztaságjelű ezüst (Ag) horgolt láncszemes színházi táska fekete bakelitdíszítéssel (kis sérüléssel) / Silver women`s theater bag with bakelite decoration (with minor fault) br 180gr, 18x16cm
565326
19021
199
40000
Jewellery
1937-1966 Kör alakú ezüst tálca, "dianás" jelzéssel, hibátlan állapotban, szép családi címerrel (valószínűleg a Solymossy családé) / Silver tray with Dianakopf hallmark, d:24 cm Nettó: 289 g 745822
19022
199
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF