Juwelen Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
775434
19000
199
75000
Jewellery
Ezüst (Ag.) hólyagos tálca, apró hibákkal, jelzett, nettó:533 g, 44×29 cm / Silver tray
780275
19001
199
Jewellery
cca 1930 Borostyán szipka 14K arany (Au) peremmel, bőr tokban / Amber holder with 15 Ca gold edge in leather box
780077
19002
199
Jewellery
XX. sz eleje: Ezüst (Ag) melltű féldrágakővel / Silver brooch with gem 780227
19003
199
Jewellery
cca 1910 Ezüst (Ag) cigaretta térca geometrikus díszítéssel, belül aranyozott EK mesterjeggyel 0,900-as finomság / Silver cigarette holder with EK master sign. 0,900 fineness 136g 779463
19004
199
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű Adolf Hitler arcképével, zománc berakással, jelzett, zománcon apró lepattanás, nettó:7.6 g / Silver ring with Hitler face 780108
19005
199
Jewellery
Niello díszítéses, CS mesterjegyes (Ag) ezüst fülbevaló pár eredeti tokkal / Silver earring set with niello ornament and CS mark 780045
19006
199
Jewellery
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) melltű féldrágakővel eredeti dobozában / Silver brooch with ruby in original box 780221
19007
199
Jewellery
Öngyújtó ezüst (Ag) borítással kézi ötvösmunka: táncoló pár / Lighter with handmage ornamented silver cover. 0,800 fineness 780232
19008
199
Jewellery
cca 1900 Ezüst (Ag) fésű tartó, kézi díszítéssel / Silver comb holder with handmade ornaments 19 g 780805
19009
199
13000
Jewellery
Ezüst függő gránát, citrin, ametiszt befoglalt díszítéssel ezüst láncon, jelzett / Silver pendant, 16,4 gr. 780841
19010
199
6500
Jewellery
Ezüst fülbevalópár csiszolt jade és markazit díszítéssel, jelzett, 7,5 g. 780831
19011
199
7500
Jewellery
Csiszolt spinell kövekkel díszített ezüst függő ezüst láncon, jelzett / Silver pendant, 8,8 gr.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF