Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 21

11047.

Rufpreis:
700 000 HUF
1 897,02
2 187,50

Bronz afrikai(Benin) maszkos férfi, apró repedésekkel, jelzés nélkül, m:34 cm
11048.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Apolló. Bronz, márvány talapzaton /  Apollo. Bronze, on marble stand, 64cm
11049.

Apolló. Bronz, márvány talapzaton /
Apollo. Bronze, on marble stand, 64cm

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

1927 Heinrich Kautsch (1859-1943):  Magyar Bélyeggyűjtő Egyesületek Szövetsége fém dombormű Rédey Miklós részére. Jelzett. 13x21 cm
11050.

Rufpreis:
10 000 HUF

11051.

Hungary 2000. "Award of Noémi Ferenczy" awarding for outstanding achievment in applied arts in original box! Sign.: György Kiss (254.5g/80mm/Brass) State award, only 12 pieces annually! R!

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Murai Jenő (1919-1989): Tornász lány. Acél, jelzett, m:34 cm, h:28 cm
11052.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

4 db kínai gyerek figura, faragott nemes fa, m:8 és 10 cm
11053.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kínai bölcs figura, faragott nemes fa, m:19 cm
11054.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920 Fütyörésző fiú, szecessziós festett spiáter büszt alabástrom talapzaton (sérült) / Whistling boy, art nouveau bust from painted zamak on alabaster stand (with fault), 10cm
11055.

cca 1920 Fütyörésző fiú, szecessziós festett spiáter büszt alabástrom talapzaton (sérült) /
Whistling boy, art nouveau bust from painted zamak on alabaster stand (with fault), 10cm

Rufpreis:
2 000 HUF

11056.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Nevető Buddha. Kézzel készített, vésett gyanta figura, kis faragott fa állványon /  Smiling Buddha, handmade carved resin, on carved wooden stand, 6x5x3cm, 7x4x3cm
11057.

Nevető Buddha. Kézzel készített, vésett gyanta figura, kis faragott fa állványon /
Smiling Buddha, handmade carved resin, on carved wooden stand, 6x5x3cm, 7x4x3cm

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Csodaszarvas, réz, gazdagon gravírozott, m:12 cm, h:9 cm
11058.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF