Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 21
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
611657
11047
198
700000
Sculptures, statuettes, plaques
771657
11048
198
Bronz afrikai(Benin) maszkos férfi, apró repedésekkel, jelzés nélkül, m:34 cm 629529
11049
198
90000
Apolló. Bronz, márvány talapzaton / Apollo. Bronze, on marble stand, 64cm
771496
11050
198
1927 Heinrich Kautsch (1859-1943): Magyar Bélyeggyűjtő Egyesületek Szövetsége fém dombormű Rédey Miklós részére. Jelzett. 13x21 cm
638585
11051
198
30000
Kiss György (1943): Ferenczy Noémi-Díj kiemelkedő iparművészeti és ipari tervezőművészeti tevékenységért járó állami bronz plakett kitűntetés eredeti adományozói díszdobozban! (254.5g/80mm/Bronz) T:1 Évi 12db állami adományozás! R! Hungary 2000. "Award of Noémi Ferenczy" awarding for outstanding achievment in applied arts in original box! Sign.: György Kiss (254.5g/80mm/Brass) State award, only 12 pieces annually! R!
694120
11052
198
Murai Jenő (1919-1989): Tornász lány. Acél, jelzett, m:34 cm, h:28 cm 765287
11053
198
4 db kínai gyerek figura, faragott nemes fa, m:8 és 10 cm 765294
11054
198
Kínai bölcs figura, faragott nemes fa, m:19 cm 746738
11055
198
cca 1920 Fütyörésző fiú, szecessziós festett spiáter büszt alabástrom talapzaton (sérült) / Whistling boy, art nouveau bust from painted zamak on alabaster stand (with fault), 10cm
740350
11056
198
730674
11057
198
4600
Nevető Buddha. Kézzel készített, vésett gyanta figura, kis faragott fa állványon / Smiling Buddha, handmade carved resin, on carved wooden stand, 6x5x3cm, 7x4x3cm
772411
11058
198
Csodaszarvas, réz, gazdagon gravírozott, m:12 cm, h:9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF