Militaria Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
771828
12192
198
Military
Vegyes tétel: 1929 Ludovikás Levente, VIII/június, melléklettel (Hadak Útján), 1927 Ludovikás Levente, VI/június, 1928 Ludovikás Levente, VII/június, 1925 Ludovikás Levente, IV/1, mellékelve a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia sportünnepélyének műsora, 1925 Ludovikás Levente, IV/1, mellékelve a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia sportünnepélyének műsora (sérült: a címlap levált).
767309
12193
198
Military
1914-1918 Egy, az I. vh-ban szolgálatot teljesítő katona felvételei a katonaéletről, 9x12 cm és ennél kisebb méretekben, 77 db fotót tartalmazó album, feliratozva / Photos from the World War I. 572535
12194
198
Military
XIX. sz vége magyar huszár sarkantyúja / Bleeders of Hungarian Hussar 14 cm
772626
12195
198
Military
1914-1915 és vaskereszt jelzéssel I. világháborús katonai rézgyűrű / World War I. copper ring
767231
12196
198
Military
cca 1914-1918 Katonai fotó, légvédelmi géppuskás osztag, 12x9 cm/ anti-aircraft machine-gun detail. 767223
12197
198
Military
cca 1948-1949 Tisztavatás a Kossuth Akadémián, Kádár János főtisztek társaságában, 13x18 cm. 767073
12198
198
Military
cca 1950-1955 Katonák az Aggteleki-cseppkőbarlangban és a sárospataki várban, 18x17 cm. 767236
12199
198
Military
1916 Katonai fotó, főtiszt újévi jókívánsága aláírásával, 19x12 cm.
767033
12200
198
Military
cca 1950-1960 Eberhard Klöppel (Berlin):Őrnaszád az Északi-tengeren, pecséttel jelezve, 18x24 cm/ patrol boat in the North Sea. 767032
12201
198
Military
cca 1950-1960 Eberhard Klöppel (Berlin): Katonák a gyakorlótéren, pecséttel jelezve, 18x20 cm/ soldiers on parade ground.
767248
12202
198
Military
cca 1930-1940 Katonatisztek társasági élete, kerti parti, 18x24 cm.
768321
12203
198
Military
cca 1960 Hadihajókat ábrázoló fotók, 3 db, kettő közülök kartonra ragasztva, olasz hadihajó felirattal a hátukon, 6x8 és 10x15 cm-es méretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF