Militaria

Zahl der Lose: 77

Vegyes tétel: 1929 Ludovikás Levente, VIII/június, melléklettel (Hadak Útján), 1927 Ludovikás Levente, VI/június, 1928 Ludovikás Levente, VII/június, 1925 Ludovikás Levente, IV/1, mellékelve a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia sportünnepélyének műsora, 1925 Ludovikás Levente, IV/1, mellékelve a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia sportünnepélyének műsora (sérült: a címlap levált).
12192.

Rufpreis:
6 000 HUF

1914-1918 Egy, az I. vh-ban szolgálatot teljesítő katona felvételei a katonaéletről, 9x12 cm és ennél kisebb méretekben, 77 db fotót tartalmazó album, feliratozva / Photos from the World War I.
12193.

1914-1918 Egy, az I. vh-ban szolgálatot teljesítő katona felvételei a katonaéletről, 9x12 cm és ennél kisebb méretekben, 77 db fotót tartalmazó album, feliratozva /
Photos from the World War I.

Rufpreis:
2 000 HUF
18

XIX. sz vége magyar huszár sarkantyúja / Bleeders of Hungarian Hussar 14 cm
12194.

Rufpreis:
10 000 HUF

1914-1915 és vaskereszt jelzéssel I. világháborús katonai rézgyűrű / World War I. copper ring
12195.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1914-1918 Katonai fotó, légvédelmi géppuskás osztag, 12x9 cm/ anti-aircraft machine-gun detail.
12196.

cca 1914-1918 Katonai fotó, légvédelmi géppuskás osztag, 12x9 cm/
anti-aircraft machine-gun detail.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1948-1949 Tisztavatás a Kossuth Akadémián, Kádár János főtisztek társaságában, 13x18 cm.
12197.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950-1955 Katonák az Aggteleki-cseppkőbarlangban és a sárospataki várban, 18x17 cm.
12198.

Rufpreis:
1 000 HUF

1916 Katonai fotó, főtiszt újévi jókívánsága aláírásával, 19x12 cm.
12199.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1950-1960 Eberhard Klöppel (Berlin):Őrnaszád az Északi-tengeren, pecséttel jelezve, 18x24 cm/ patrol boat in the North Sea.
12200.

cca 1950-1960 Eberhard Klöppel (Berlin):Őrnaszád az Északi-tengeren, pecséttel jelezve, 18x24 cm/
patrol boat in the North Sea.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950-1960 Eberhard Klöppel (Berlin): Katonák a gyakorlótéren, pecséttel jelezve, 18x20 cm/ soldiers on parade ground.
12201.

cca 1950-1960 Eberhard Klöppel (Berlin): Katonák a gyakorlótéren, pecséttel jelezve, 18x20 cm/
soldiers on parade ground.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-1940 Katonatisztek társasági élete, kerti parti, 18x24 cm.
12202.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1960 Hadihajókat ábrázoló fotók, 3 db, kettő közülök kartonra ragasztva, olasz hadihajó felirattal a hátukon, 6x8 és 10x15 cm-es méretben.
12203.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF