Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 12

12540.

Rufpreis:
6 000 HUF

Liptai Ervin (szerk.): Magyarország hadtörténete I. - két kötetben. Budapest, 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kartonált, vászon kötés.
12541.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyarország hadtörténete II. A kiegyezéstől napjainkig. Szerk. Tóth Sándor. (Főszerk. Liptai Ervin) Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötésben, rengeteg képpel és térképpel
12542.

Rufpreis:
800 HUF

12543.

Rufpreis:
4 000 HUF

12544.

Pilch Jenő: A világháború története. Számos képmelléklettel és térképvázlattal.
Bp. 1917. Franklin. 418 p. Szövegközti térképekkel gazdagon illusztrálva. Megviselt állapotban

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Lengyel Ferenc: Vezérkari tisztképzés 1920-1927 között (változatlan utánnyomás). Budapest, 1996, Magyar Honvédség Humán Szolgáltató Központ. Papírkötés, piszkos.
12545.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hadifogoly magyarok története I. A balkáni, olasz, román, francia, angol, amerikai és perzsa-afgán hadifogság, történelmi és nemzetközi jogi bevezetéssel.Szerk. Baja Benedek, Lukinich Imre, Pilch jenő, Zilahy Lajos.Kiadói vászonkötésben,képekkel, térképekkel illusztrált, első 6 és az utolsó 2 lap hiányzik.
12546.

Rufpreis:
2 000 HUF

1993 Magyar Honvédség. Bp., 1993. Zrínyi. Rengeteg képpel
12547.

Rufpreis:
800 HUF

Olaf Groehler: A légi háborúk története 1910-1970. Bp., 1980, Zrínyi. Egészvászon kötésben
12548.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olaf Groehler: A légi háborúk története 1910-1980. Bp., 1983, Zrínyi. Egészvászon kötésben
12549.

Rufpreis:
1 800 HUF

3 db katonai és dohányzásról szóló kis könyv: Tábori levelek. Katonaélet. A dohányzás. Viseltes állapotban
12550.

Rufpreis:
800 HUF

Osváth Tibor: Tizen nyugat felé - hadifogoly regény I.-II. egybekötve. Bp., é.n. Pantheon. Kiss kopott egészvászon kötésben
12551.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF