Magyarország hadtörténete II. A kiegyezéstől napjainkig. Szerk. Tóth Sándor. (Főszerk. Liptai Ervin) Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötésben, rengeteg képpel és térképpel
Pilch Jenő: A világháború története. Szerk. - Számos képmelléklettel és térképvázlattal, + 4 térképmelléklettel. Franklin, Bp, Aranyozott egészvászon kötésben kötéstábla belül elvált
Dr. Lengyel Ferenc: Vezérkari tisztképzés 1920-1927 között (változatlan utánnyomás). Budapest, 1996, Magyar Honvédség Humán Szolgáltató Központ. Papírkötés, piszkos.
Hadifogoly magyarok története I. A balkáni, olasz, román, francia, angol, amerikai és perzsa-afgán hadifogság, történelmi és nemzetközi jogi bevezetéssel.Szerk. Baja Benedek, Lukinich Imre, Pilch jenő, Zilahy Lajos.Kiadói vászonkötésben,képekkel, térképekkel illusztrált, első 6 és az utolsó 2 lap hiányzik.