Annus a nativitate Salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXXX. communis dierum 365 stylo Gregoriano, et Juliano deductus sive calendarium in usum ecclesiae r. catholicae... Budae, [1830], Typ. Reg. Univ. Hungar. Korabeli papírkötésben, színezett élmetszéssel, gerincén és a hátsó kötéstáblán sérült, egyébként jó állapotú
Geistliches Vergiß mein nicht, das ist: Auserlesene Seufzer, Gebethe, und Verbindnisse einer frommen Seele um eine stete Vereinigung mit dem Willen Gottes und süsse Herzens-Ruhe zu erlangen. Ofen, 1812, gedr. mit königl. Ung. Universitäts-Schriften. Korabeli papírkötésben, fametszetű címképpel, kopottas állapotú (a kötés belül levált, a címkép kijár) / Paper binding, woodcut frontispiece, worn condition
A Magyarországi Latin és Görög Szertartású Katholikus Egyház Önkormányzatának Szervezete. Pest 1871. Sartori Károly Bizománya + A szent kereszt hadserege. Kis füzet.
Dirckinck, Joannes: Weg der Vollkommenheit; Das ist/ Weg der Reinigung/ der Erleuchtung/ der Bereinigung/ In seine Staffel oder Schritt abgetheilt: Und zu Ankreutzung der Laster/ Erwerbung der Tugenden/ Und zu immerwährender Materie des Examinis Particularis. Oder sonderbahrer Erforschung/ Kürtzlich und klaerlich beschrieben Und allen Christ- Gläubigen/ sonderlich der Vollkommenheit Geflissenen/ Zu durchwandelen vorgestellt. Köln, 1706. Noethen. in slightly damaged paper-binding
Josephus Porubszky: Jus ecclesiasticum catholicorum. Pestini, 1853, typ. Aemilii Müller. Korabeli félbőr kötésben, az utolsó szennylapon és előzéklapon tollas jegyzetek, kisebb kopásokat leszámítva jó állapotú
Sujánszky Antal: Szent Hangzatok, imák keresztény katholikusok számára. Pest, 1866. Emich Gusztáv, 6 acélmetszettel korabeli préselt, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, az oldalán réz kapoccsal. 16,5 cm.