Bücher: Religion

Zahl der Lose: 48

Annus a nativitate Salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXXX. communis dierum 365 stylo Gregoriano, et Juliano deductus sive calendarium in usum ecclesiae r. catholicae... Budae, [1830], Typ. Reg. Univ. Hungar. Korabeli papírkötésben, színezett élmetszéssel, gerincén és a hátsó kötéstáblán sérült, egyébként jó állapotú
12494.

Rufpreis:
1 000 HUF

12495.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Eckartshausen, Hofrath [Karl] von: Gott ist die reinste Liebe. Mein Gebeth und meine Betrachtung. Prag, o.J., Franz Gerzabeck. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötésben, aranyozott élmetszéssel, rézmetszetű címképpel és díszes, részmetszetű címlappal (a kötés sérült, kopottas állapotú) /  Contemporary gold plated leather binding, copper engraving on frontispiece, engraved title page with vignette (used condition)
12496.

Eckartshausen, Hofrath [Karl] von: Gott ist die reinste Liebe. Mein Gebeth und meine Betrachtung. Prag, o.J., Franz Gerzabeck. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötésben, aranyozott élmetszéssel, rézmetszetű címképpel és díszes, részmetszetű címlappal (a kötés sérült, kopottas állapotú) /
Contemporary gold plated leather binding, copper engraving on frontispiece, engraved title page with vignette (used condition)

Rufpreis:
5 000 HUF

Geistliches Vergiß mein nicht, das ist: Auserlesene Seufzer, Gebethe, und Verbindnisse einer frommen Seele um eine stete Vereinigung mit dem Willen Gottes und süsse Herzens-Ruhe zu erlangen. Ofen, 1812, gedr. mit königl. Ung. Universitäts-Schriften. Korabeli papírkötésben, fametszetű címképpel, kopottas állapotú (a kötés belül levált, a címkép kijár) /  Paper binding, woodcut frontispiece, worn condition
12497.

Geistliches Vergiß mein nicht, das ist: Auserlesene Seufzer, Gebethe, und Verbindnisse einer frommen Seele um eine stete Vereinigung mit dem Willen Gottes und süsse Herzens-Ruhe zu erlangen. Ofen, 1812, gedr. mit königl. Ung. Universitäts-Schriften. Korabeli papírkötésben, fametszetű címképpel, kopottas állapotú (a kötés belül levált, a címkép kijár) /
Paper binding, woodcut frontispiece, worn condition

Rufpreis:
800 HUF

A Magyarországi Latin és Görög Szertartású Katholikus Egyház Önkormányzatának Szervezete. Pest 1871. Sartori Károly Bizománya + A szent kereszt hadserege. Kis füzet.
12498.

Rufpreis:
1 000 HUF

Huszár Elemér: A szenttéavatás. Bp., 1911. Szent István társ. 56p.
12499.

Rufpreis:
800 HUF

Dirckinck, Joannes: Weg der Vollkommenheit; Das ist/ Weg der Reinigung/ der Erleuchtung/ der Bereinigung/ In seine Staffel oder Schritt abgetheilt: Und zu Ankreutzung der Laster/ Erwerbung der Tugenden/ Und zu immerwährender Materie des Examinis Particularis. Oder sonderbahrer Erforschung/ Kürtzlich und klaerlich beschrieben Und allen Christ- Gläubigen/ sonderlich der Vollkommenheit Geflissenen/ Zu durchwandelen vorgestellt. Köln, 1706. Noethen. in slightly damaged paper-binding
12500.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kopp Jenő A háromszázéves Pesti Papnövelde. Bp., 1948, Központi papnevelő Intézet. Stephaneum ny.
12501.

Rufpreis:
800 HUF

Gál Ferenc: Zsinat és korforduló; Az üdvtörténet misztériumai; A teremtett és megváltott ember. Bp., 1968-1970, Szent István Társulat. Papírkötésben
12502.

Rufpreis:
1 600 HUF

Delaporte A. után  Belky József: A fekete emberek. Eger 1868. Szakadás a borítón.
12503.

Rufpreis:
1 000 HUF

Josephus Porubszky: Jus ecclesiasticum catholicorum. Pestini, 1853, typ. Aemilii Müller. Korabeli félbőr kötésben, az utolsó szennylapon és előzéklapon tollas jegyzetek, kisebb kopásokat leszámítva jó állapotú
12504.

Rufpreis:
4 000 HUF

12505.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF