Bücher: Religion

Zahl der Lose: 48

Neumayr Ferencz: A Szentek tudománya. Magyarította: Szenczy Imre. Szombathely 1857. Viseltes állapotban.
12482.

Rufpreis:
1 000 HUF

12483.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12484.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az Újpesti egyházak és felekezetek története 1830-1995. Képekkel 115p.
12485.

Rufpreis:
800 HUF

1913 Ferences Schematizmus. Esztergom, 1913 Buzárovits Gusztáv. Festett egészvászon kötésben. Szép állapotban.
12486.

Rufpreis:
2 400 HUF

12487.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12488.

Rufpreis:
3 000 HUF

Toronyosi Joanne (János): Introductio historica, et theoretico-practica ad computum ecclesiasticum... Vacii, 1819, Typis Antonii Gottlíb. Korabeli papírkötésben, az előzéklapon és címlapon tulajdonosi bejegyzések (kötés kissé kopottas) /  Contemporary paper binding, on spine somewhat worn
12489.

Toronyosi Joanne (János): Introductio historica, et theoretico-practica ad computum ecclesiasticum... Vacii, 1819, Typis Antonii Gottlíb. Korabeli papírkötésben, az előzéklapon és címlapon tulajdonosi bejegyzések (kötés kissé kopottas) /
Contemporary paper binding, on spine somewhat worn

Rufpreis:
10 000 HUF

Heiszler József: Egyházi munkálatok. I-II. kötet egybekötve. Sárospatak, 1862 Forster R. Piszkos félvászon kötésben
12490.

Rufpreis:
8 000 HUF

12491.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fr. Petri Mariae Gazzaniga: Praelectiones Theologicae I-III. De Deo uno, et trino; De actibus humanis, ac de gratia actuali, et habituali. [1769] Korabeli, dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben (a gerinc és a címlap mindkét kötetben sérült) /  Gold plated half-leather binding, spines and title pages damaged
12492.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pezenhoffer Antal: VI Sándor meg Luther. Budapest 1937. Az író saját kiadás.
12493.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF