G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding
Toronyosi Joanne (János): Introductio historica, et theoretico-practica ad computum ecclesiasticum... Vacii, 1819, Typis Antonii Gottlíb. Korabeli papírkötésben, az előzéklapon és címlapon tulajdonosi bejegyzések (kötés kissé kopottas) / Contemporary paper binding, on spine somewhat worn
Fr. Petri Mariae Gazzaniga: Praelectiones Theologicae I-III. De Deo uno, et trino; De actibus humanis, ac de gratia actuali, et habituali. [1769] Korabeli, dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben (a gerinc és a címlap mindkét kötetben sérült) / Gold plated half-leather binding, spines and title pages damaged