19. század. Malacok. Necuke, faragott elefántcsont figura Japánból, há... https://www.darabanth.com/de/192-Fernauktion/192.0/Andere-Sammelgebiete/Netsukes~2000014/19-szazad-Malacok-Necuke-faragott-elefantcsont-figura-Japanbol-hatoldalan-jelzett--3Cbr~II731027
731027
11056
192
50000
Netsukes
Rufpreis:
50 000 HUF 135,50 EUR , 156,25 USD
Beschreibung: 19. század. Malacok. Necuke, faragott elefántcsont figura Japánból, hátoldalán jelzett /
19th century. Pigs. Netsuke, carved ivory figure from Japan, marked on back, 3cm
: tánczos_gábor