Tétel

Katalognummer:

11057.
Beendet 192. Fernauktion
Netsukes

Rufpreis:

90 000 HUF
243,90 EUR, 281,25 USD

Beschreibung:

19. század. Harcos egy levágott fejjel. Necuke, faragott elefántcsont figura színezett díszítéssel Japánból, talpán jelzett /
19th century. Warrior with a head. Netsuke, carved ivory figure with colored decoration, from Japan, marked on bottom, 6cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor