Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 56

A család egészsége: Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 40 színes táblával, szövegközti ábrákkal és fotókkal. Hiánytalan. Bp., 1928, Dante. Tizennegyedik kiadás. Szép állapotban.
12662.

Rufpreis:
2 000 HUF

12663.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wulfstein-Wilms: Lehrbuch der Chirurgie - Sebészeti tankönyv I. kötet rengeteg képpel, Jena, 1912, egészvászon kötésben
12664.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db vegyes orvosi könyv és bekötött folyóirat (Orvosi Hetilap 1957/1 né.)
12665.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az egészség enciklopédiája. Bp. Enciklopédia Rt. kopott gerincű kissé laza félbőr kötésben 460p. sok képpel
12666.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az egészség enciklopédiája. Egy színes bonctani képpel, 32 táblával és 140 ábrával. Bp., é.n., Enciklopédia R.-T. Kiadói aranyozott félbőr kötésben (kötés viseltes, több lap kijár)
12667.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lambrecht Kálmán: Az ősember. 150 szövegképpel és számos táblával. Bp., 1926 Dante. Kissé hibás egészvászon kötésben
12668.

Rufpreis:
2 000 HUF

12669.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Előszó: Broca Pál. Ford. Pethő Gyula és Török Aurél. Bp. 1881. Magyar Természettud. Társ. XXXII, 768p. Kötés elvált, rosz állapotban
12670.

Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Előszó: Broca Pál. Ford. Pethő Gyula és Török Aurél.
Bp. 1881. Magyar Természettud. Társ. XXXII, 768p. Kötés elvált, rosz állapotban

Rufpreis:
2 800 HUF

A műveltség könyvtára - Az ember I.-II. kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
12671.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

12672.

Rufpreis:
2 000 HUF

12673.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF