Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 56

Csonka Pál: Héjszerkezetek. Bp., 1981, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12638.

Rufpreis:
1 600 HUF

Palotás László: Mérnöki kézikönyv II. Szerk. - -. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12639.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magasépítők kézikönyve. Bp., 1980, Építésügyi Tájékoztatási Központ. Kiadói egészvászon kötésben, ábrákkal (belül a gerinc levált)
12640.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Műveltség Könyvtára. 10 kötet. Bp. 1905–1910. Athenaeum. Aranyozott félbőr kötésben. Tábláján rézlappal. 9 kötet jó állapotban, egy két réztábla hiányzik.
12641.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Liener György: Autótípusok. Budapest 1977. Műszaki Könyvkiadó.+ 5 db Autómotor 1973-ból, kisebb sérülésekkel
12642.

Rufpreis:
800 HUF

J. M. Bourgery - N. H. Jacob: Atlas of Human Anatomy and Surgery. The Complete Coloured Plates of 1831-1854. Ed. Jean-Marie Le Minor - Henri Sick. Köln, 2005, Taschen. Illusztrált egészvászon kötésben, kartontasakban /  Linen binding, in cardboard box
12643.

J. M. Bourgery - N. H. Jacob: Atlas of Human Anatomy and Surgery. The Complete Coloured Plates of 1831-1854. Ed. Jean-Marie Le Minor - Henri Sick. Köln, 2005, Taschen. Illusztrált egészvászon kötésben, kartontasakban /
Linen binding, in cardboard box

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Könyves Tóth Mihály: Az alagutakról általában... három darab rajzlappal. Bp., 1875. Athenaeum. 54p.
12644.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jeans, James: A csillagos ég titkai. 32 képtáblával. Második, bővített kiadás. (Műveltség) Bp., 1937, Dante. Kiadói, egységes, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
12645.

Rufpreis:
1 200 HUF

5db rádióval és TV-készülékkel kapcsolatos könyv: Sztereo rádiók szervizkönyve I-III; Rádió- és tv-kapcsolások 1975-1977; Rádió-magnók szervizkönyve I.
12646.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Bánhegyi József: 6db gombászati különlenyomat: Discomyceták a Székelyföldről, Néhány érdekes Morchella a Vérteshegységből, Ritka csészegombák hazánkból stb.
12647.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Med. dr. Kornig TH. G.: A szüzesség egészségtana. A legújabb német kiadás után ford.: Dr. Nádas Mihály. 2. Javított kiadás, é.n., Budapest, Neuwald Illés utódai nyomása, félvászon kötésben
12648.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ifj. Dr. Kendi Finály István: Vitaminok és hormonok. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói festett papírkötésben (kötés kissé viseltes)
12649.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF