Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
721896
12638
191
Books: Science and thechnology
Csonka Pál: Héjszerkezetek. Bp., 1981, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval 721900
12639
191
Palotás László: Mérnöki kézikönyv II. Szerk. - -. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
721891
12640
191
Magasépítők kézikönyve. Bp., 1980, Építésügyi Tájékoztatási Központ. Kiadói egészvászon kötésben, ábrákkal (belül a gerinc levált) 722672
12641
191
A Műveltség Könyvtára. 10 kötet. Bp. 1905–1910. Athenaeum. Aranyozott félbőr kötésben. Tábláján rézlappal. 9 kötet jó állapotban, egy két réztábla hiányzik.
706130
12642
191
Liener György: Autótípusok. Budapest 1977. Műszaki Könyvkiadó.+ 5 db Autómotor 1973-ból, kisebb sérülésekkel
628962
12643
191
7500
J. M. Bourgery - N. H. Jacob: Atlas of Human Anatomy and Surgery. The Complete Coloured Plates of 1831-1854. Ed. Jean-Marie Le Minor - Henri Sick. Köln, 2005, Taschen. Illusztrált egészvászon kötésben, kartontasakban / Linen binding, in cardboard box 721975
12644
191
Könyves Tóth Mihály: Az alagutakról általában... három darab rajzlappal. Bp., 1875. Athenaeum. 54p. 722605
12645
191
Jeans, James: A csillagos ég titkai. 32 képtáblával. Második, bővített kiadás. (Műveltség) Bp., 1937, Dante. Kiadói, egységes, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú 706258
12646
191
5db rádióval és TV-készülékkel kapcsolatos könyv: Sztereo rádiók szervizkönyve I-III; Rádió- és tv-kapcsolások 1975-1977; Rádió-magnók szervizkönyve I.
706183
12647
191
Dr. Bánhegyi József: 6db gombászati különlenyomat: Discomyceták a Székelyföldről, Néhány érdekes Morchella a Vérteshegységből, Ritka csészegombák hazánkból stb.
710228
12648
191
Med. dr. Kornig TH. G.: A szüzesség egészségtana. A legújabb német kiadás után ford.: Dr. Nádas Mihály. 2. Javított kiadás, é.n., Budapest, Neuwald Illés utódai nyomása, félvászon kötésben
706117
12649
191
Ifj. Dr. Kendi Finály István: Vitaminok és hormonok. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói festett papírkötésben (kötés kissé viseltes) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF