Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 56

Vigh Bertalan: Az elektromosság alaptörvényei. Budapest 1922. Szent-István Társulat. Ragasztott gerinc.
12650.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tarján Ferenc: Atomrakétán a Marsba. 1936, Budapest, Lambel R. (Wodianer F. és Fiai) Kiadása, kopottas állapotban, aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötésben
12651.

Rufpreis:
1 600 HUF

MÁV: Iparvágányok szolgálati utasítása. Bp., 1990, KÖZDOK. Műbőr kötésben
12652.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyökér-Tar: Jó utat. Budapest 1971. Áfor és Műszaki Könyvkiadó
12653.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Marczell Mihály: A bontakozó élet V. A felnőttek lélekrajza Első kiadás. Bp., 1934, "Élet". Kiadói egészbőr kötésben, Marczell Mihály dedikációjával, szép állapotú
12654.

Rufpreis:
1 600 HUF

Artur Fürst - Alexander Moszkowski: A világ csodái. Ford. Dr. Fülöp Zsigmond. 16 képmelléklettel. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben (kötés levált, néhány lap kijár, a szövegben egy-két tollas aláhúzás)
12655.

Rufpreis:
800 HUF

F. Mencsikov: Az emberi természet. Bp., 1913. Athenaeum
12656.

Rufpreis:
800 HUF

12657.

Rufpreis:
800 HUF

A műveltség könyvtára - A technika vívmányai I.  sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
12658.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

P. Blaesi: Description de la catastrophe arrivée au Tunnel du Hauenstein en Mai et Juin 1857. Olten, 1857. Marrer et Michel + A. Baltzer:  Bergstürze in den Alpen. Zürich 1875.  C. Schmidt. egészvászon kötésben / in linen binding 96p. + 50p.
12659.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borosjenői Kádár Gusztáv: A vasuti váltók állásának biztosítására szolgáló nyomósín-szerkezetekről. Négy táblával. Bp., 1888, A Pesti Lloyd-Társulat Könyvnyomdája; + Kovács Ödön: Az összekötő vasút pesti oldalán létesített pályamagasítás ismertetése. A szövegbe nyomott 2 ábrával és 3 rajzlappal. Bp., 1886, Khór és Wein; +  Miklós Ödön: Városok csatornázása a hygienia, mezőgazdaság és technika szempontjából. Bp., 1882, Kilián Frigyes. 3db különlenyomat egybekötve aranyozott egészvászon kötésbe, (a kötés foltos)
12660.

Rufpreis:
3 000 HUF

Chatel Andor: A mozgásszervi betegségek. Bp., 1956 Művelt nép. Egészvászon kötésben
12661.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF