Tarján Ferenc: Atomrakétán a Marsba. 1936, Budapest, Lambel R. (Wodianer F. és Fiai) Kiadása, kopottas állapotban, aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötésben
Dr. Marczell Mihály: A bontakozó élet V. A felnőttek lélekrajza Első kiadás. Bp., 1934, "Élet". Kiadói egészbőr kötésben, Marczell Mihály dedikációjával, szép állapotú
Artur Fürst - Alexander Moszkowski: A világ csodái. Ford. Dr. Fülöp Zsigmond. 16 képmelléklettel. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben (kötés levált, néhány lap kijár, a szövegben egy-két tollas aláhúzás)
Geodéziai kézikönyv I., szerk. Hazay István. Bp, 1956, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban (kötéstábla elvált)
P. Blaesi: Description de la catastrophe arrivée au Tunnel du Hauenstein en Mai et Juin 1857. Olten, 1857. Marrer et Michel + A. Baltzer: Bergstürze in den Alpen. Zürich 1875. C. Schmidt. egészvászon kötésben / in linen binding 96p. + 50p.
Borosjenői Kádár Gusztáv: A vasuti váltók állásának biztosítására szolgáló nyomósín-szerkezetekről. Négy táblával. Bp., 1888, A Pesti Lloyd-Társulat Könyvnyomdája; + Kovács Ödön: Az összekötő vasút pesti oldalán létesített pályamagasítás ismertetése. A szövegbe nyomott 2 ábrával és 3 rajzlappal. Bp., 1886, Khór és Wein; + Miklós Ödön: Városok csatornázása a hygienia, mezőgazdaság és technika szempontjából. Bp., 1882, Kilián Frigyes. 3db különlenyomat egybekötve aranyozott egészvászon kötésbe, (a kötés foltos)