Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 32

Gyomai tanulmányok. Szerk. Szabó Ferenc. Gyoma, 1977, Gyoma Nagyközség Tanácsa. Egészvászon kötésben, védőborítóval
12618.

Rufpreis:
1 600 HUF

Major Gyula: Régi budai boroskönyv. Dél-Buda szőlészetének és borkultúrájának története. Bp., 1998, a szerző. Kartonált, illusztrált
12619.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horvátország útikönyv.
12620.

Horvátország útikönyv.

Rufpreis:
1 000 HUF

Amrosius, Frenzel: Das Bild der Erde. Ein Neuer Atlas in 100 Kartenseiten mit statistischen Angaben und alphabetischem Namenverzeichnis. Bielefeld, Leipzig Velhagen & Klasing 1930 Tartalmas album (gerincen apró hiba) / small fault on spine-cover 30x50 cm
12621.

Rufpreis:
3 000 HUF

Readers Digest Világatlasz. Bp. 2006. Bontatlan, új könyv
12622.

Rufpreis:
2 000 HUF

12623.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pfeiffer Miklós: Svájc a háború alatt. Uti benyomások 1915 nyaráról. Kassa, Szent Erzsébet nyomda 1916. 46p.
12624.

Rufpreis:
1 600 HUF

12625.

Olaszország remekei: Olaszország táj- és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek stb. gyűjteménye eredeti fényképek alapján Szerk.: Boross Vimos 1 köt. Bp. é.n. Rigler. 240p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben /
The beauties of Italy

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF