Amrosius, Frenzel: Das Bild der Erde. Ein Neuer Atlas in 100 Kartenseiten mit statistischen Angaben und alphabetischem Namenverzeichnis. Bielefeld, Leipzig Velhagen & Klasing 1930 Tartalmas album (gerincen apró hiba) / small fault on spine-cover 30x50 cm
Olaszország remekei: Olaszország táj- és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek stb. gyűjteménye eredeti fényképek alapján Szerk.: Boross Vimos 1 köt. Bp. é.n. Rigler. 240p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben / The beauties of Italy