Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 32

Magyarország Vármegyéi és Városai: Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye I. Szerk. Dr. Borovszky Samu. 92 oldal műmelléklettel, 320 képpel, ezek között egy térkép, 12 egész oldalas autotipia és több szövegkép. Bp., [1910], Országos Monografia Társaság - Légrády. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon kötésben, piros lapszélekkel, kissé kopottas állapotú (a kötés foltos, a gerincen kis sérülések láthatók, a 4. lapon szakadás, a szövegben helyenként ceruzás aláhúzások)
12605.

Rufpreis:
12 000 HUF

Costanza Poli: Toszkána. Gabo Kiadó 1998.
12606.

Rufpreis:
1 800 HUF

Beppe Ceccato: Róma. Gabo Kiadó 1998.
12607.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kelemen-Pató-Szlankó: Tiszaföldvár. fejezetek a város történetéből. Tiszaföldvár 2002. Múzeumi kiadás.
12608.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szarvas várost bemutató képeskönyv, új fóliázva
12609.

Rufpreis:
1 000 HUF

N. Kósa Judit: Lelőhely. Budapest é.n. Főpolgármesteri Hivatal.
12610.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Ford. Révay József. 65 képpel és 1 térképpel. Bp., é.n., Lampel R. Kiadói, egységes, aranyozott egészvászon sorozatkötésben (gerinc kissé kopott)
12611.

Rufpreis:
1 000 HUF

12612.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szülőföldünk. Válogatás a bicskei újságok helytörténeti-honismereti anyagaiból. Bicske, 2006. Kartonált
12613.

Rufpreis:
1 000 HUF

Várnai Vera: Festői Budapest - grafikák és festmények a reformkortól napjainkig, Bp., 2004, Corvina Kiadó, rengeteg színes fotóval illusztrált
12614.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csengő-Tsörner András: Református képeslapok Nagymagyarországról anno. Kolozsvár 2009. 543p. Rengeteg érdekes ritka színes lappal.
12616.

Rufpreis:
6 000 HUF

12617.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF