Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
695027
12605
191
Books: Travelling, cities
Magyarország Vármegyéi és Városai: Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye I. Szerk. Dr. Borovszky Samu. 92 oldal műmelléklettel, 320 képpel, ezek között egy térkép, 12 egész oldalas autotipia és több szövegkép. Bp., [1910], Országos Monografia Társaság - Légrády. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon kötésben, piros lapszélekkel, kissé kopottas állapotú (a kötés foltos, a gerincen kis sérülések láthatók, a 4. lapon szakadás, a szövegben helyenként ceruzás aláhúzások)
710908
12606
191
Books: Travelling, cities
Costanza Poli: Toszkána. Gabo Kiadó 1998.
710902
12607
191
Books: Travelling, cities
Beppe Ceccato: Róma. Gabo Kiadó 1998.
721348
12608
191
Books: Travelling, cities
Kelemen-Pató-Szlankó: Tiszaföldvár. fejezetek a város történetéből. Tiszaföldvár 2002. Múzeumi kiadás.
721358
12609
191
Books: Travelling, cities
Szarvas várost bemutató képeskönyv, új fóliázva 721228
12610
191
Books: Travelling, cities
N. Kósa Judit: Lelőhely. Budapest é.n. Főpolgármesteri Hivatal.
679217
12611
191
Books: Travelling, cities
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Ford. Révay József. 65 képpel és 1 térképpel. Bp., é.n., Lampel R. Kiadói, egységes, aranyozott egészvászon sorozatkötésben (gerinc kissé kopott)
712019
12612
191
Books: Travelling, cities
706166
12613
191
Books: Travelling, cities
Szülőföldünk. Válogatás a bicskei újságok helytörténeti-honismereti anyagaiból. Bicske, 2006. Kartonált
550094
12614
191
Books: Travelling, cities
Várnai Vera: Festői Budapest - grafikák és festmények a reformkortól napjainkig, Bp., 2004, Corvina Kiadó, rengeteg színes fotóval illusztrált
539286
12616
191
Books: Travelling, cities
Csengő-Tsörner András: Református képeslapok Nagymagyarországról anno. Kolozsvár 2009. 543p. Rengeteg érdekes ritka színes lappal.
662449
12617
191
2200
Books: Travelling, cities
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF