Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 103

Vághidi Feerenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX. századra. Budapest 1940. Ex librissel.
13024.

Rufpreis:
1 200 HUF

Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. Félvászon kötésben. (gerinc kissé foszlott)
13025.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Budapesti magyar kir. Tudományegyetem szabálykönyve. Dr. Margitai Antal egyetemi tanácsjegyző előadói tervezete. Kézirat gyanánt. Bp., 1903. Egyetemi nyomda. 301. Korabeli elvált félvászon kötésben
13026.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pauer Imre: Az ethikai determinismus elmélete. Bp., 1890 Franklin.
13027.

Rufpreis:
2 000 HUF

Teller Vince: Hullám között, hullám fölött. Veszprém, 1903, Egyházmegyei Könyvnyomda. Leszik-féle festett egészvászon kötésben, festett lapszélekkel
13028.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss József: Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Bp., 1884, Dobrowsky és Franke. Kiadói, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban (a kötés kissé meglazult)
13029.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jókai Mór: Humor. Útleírás. Bp., 1887, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel, kissé kopottas állapotú
13030.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gárdonyi Géza: Két menyasszony. (Gárdonyi Géza Munkái) Bp., é.n., Dante. Kiadói, dombornyomott, festett egészvászon kötésben
13031.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Kürti András: Mai szép idők. Dedikált! Bp., 1967. Szépirodalmi.
13032.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szunyogh Szabolcs: Kordnadrágban Tel Avivban. Dedikált! Bp., 2002. Aura
13033.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemere István: Kígyók a kútban. Dedikált! Bp., Hermész
13034.

Rufpreis:
1 400 HUF

Emlékkönyv. 70 éves az Országos Onkológiai Intézet. Szerk. Szücs Gábor. Bp., 2006, Országos Onk. Int. Kartonált, védőborítóval, illusztrált
13035.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF