Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 103
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
692897
13024
189
Vághidi Feerenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX. századra. Budapest 1940. Ex librissel.
658196
13025
189
Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. Félvászon kötésben. (gerinc kissé foszlott)
603795
13026
189
A Budapesti magyar kir. Tudományegyetem szabálykönyve. Dr. Margitai Antal egyetemi tanácsjegyző előadói tervezete. Kézirat gyanánt. Bp., 1903. Egyetemi nyomda. 301. Korabeli elvált félvászon kötésben
648643
13027
189
Pauer Imre: Az ethikai determinismus elmélete. Bp., 1890 Franklin.
635724
13028
189
Teller Vince: Hullám között, hullám fölött. Veszprém, 1903, Egyházmegyei Könyvnyomda. Leszik-féle festett egészvászon kötésben, festett lapszélekkel
637181
13029
189
Kiss József: Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Bp., 1884, Dobrowsky és Franke. Kiadói, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban (a kötés kissé meglazult) 705650
13030
189
Jókai Mór: Humor. Útleírás. Bp., 1887, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel, kissé kopottas állapotú 701292
13031
189
100
Gárdonyi Géza: Két menyasszony. (Gárdonyi Géza Munkái) Bp., é.n., Dante. Kiadói, dombornyomott, festett egészvászon kötésben 630387
13032
189
Kürti András: Mai szép idők. Dedikált! Bp., 1967. Szépirodalmi.
658427
13033
189
Szunyogh Szabolcs: Kordnadrágban Tel Avivban. Dedikált! Bp., 2002. Aura
658428
13034
189
Nemere István: Kígyók a kútban. Dedikált! Bp., Hermész
706351
13035
189
Emlékkönyv. 70 éves az Országos Onkológiai Intézet. Szerk. Szücs Gábor. Bp., 2006, Országos Onk. Int. Kartonált, védőborítóval, illusztrált Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF