2db szabászati kiadvány: Kikészités. Gyapju, pamut, műselyem, stb. áruk kikészitési műveletei és a festés mechanikai eljárásai; Az amerikai szabászat. Férfiszabók részére
Kocsi Csergő Bálint: Kősziklán épűlt ház ostroma. Ford. Felső-Csernátori Bod Péter [Bev., jegyz. Szilágyi Sándor]. Lipcse, 1866, Köhler K. F. Első nyomtatott kiadás. Félvászon kötésben, viseltes állapotban, a korábbi tulajdonos jegyzeteivel a lapszéleken és a hátsó védőlapokon
Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel diszitett gyüjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Bp., (1891), Méhner Vilmos. Az eredeti, kiadói, aranyozott, festett egészvászon kötés felhasználásával újrakötve (a címlapon, a tulajdonosi lapon és az első lapon törölt beírások, a tartalomjegyzékben néhány aláhúzás)
Guzmics Izidór és Kazinczy Ferencz közti levelezés 1822-től 1831-ig. Közli Gulyás Elek. Esztergom, 1860. Horák Egyed. [6] + 282 p. Korabeli félvászon kötésben. (Az utolsó oldalból, valamint a címlapból hiányzik egy darab.)
Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) I. Bd. A-Bl. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben, jó állapotban (gerincen szakadás) / Paper binding, good condition (fault on spine)