Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 103

2db szabászati kiadvány: Kikészités. Gyapju, pamut, műselyem, stb. áruk kikészitési műveletei és a festés mechanikai eljárásai; Az amerikai szabászat. Férfiszabók részére
12999.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. Bp. - Varsó, 1962, Sport (Sport i Turystyka). Kiadói, festett egészászon kötésben, gazdag képanyaggal
13000.

Rufpreis:
1 200 HUF

13001.

Rufpreis:
10 000 HUF

Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel diszitett gyüjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Bp., (1891), Méhner Vilmos. Az eredeti, kiadói, aranyozott, festett egészvászon kötés felhasználásával újrakötve (a címlapon, a tulajdonosi lapon és az első lapon törölt beírások, a tartalomjegyzékben néhány aláhúzás)
13002.

Rufpreis:
2 000 HUF

13003.

Rufpreis:
3 000 HUF

Guzmics Izidór és Kazinczy Ferencz közti levelezés 1822-től 1831-ig. Közli Gulyás Elek. Esztergom, 1860. Horák Egyed. [6] + 282 p. Korabeli félvászon kötésben. (Az utolsó oldalból, valamint a címlapból hiányzik egy darab.)
13004.

Guzmics Izidór és Kazinczy Ferencz közti levelezés 1822-től 1831-ig. Közli Gulyás Elek.
Esztergom, 1860. Horák Egyed. [6] + 282 p. Korabeli félvászon kötésben. (Az utolsó oldalból, valamint a címlapból hiányzik egy darab.)

Rufpreis:
6 000 HUF

Báró Eötvös József: Elbeszélések, Bp., 1902. Révai. Festett, aranyozott Gottermayer egészvászon kötésben
13005.

Rufpreis:
1 600 HUF

Shakespeare: Lear király. Zigány Árpád fordításában. Bp., 1899. Vass József. Kopott egészvászon kötésben
13006.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Vértesy Jenő: Kölcsey Ferencz. Bp., 1906. MTT. Szövegközti és egészoldalas képekkel, ábrákkal, egykorú ábrázolásokkal gazdagon illusztrált. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben; a borító elváltak, egyébként hibátlan állapotú
13007.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században Bp. 1937. Grill. 311p. Kiadói félbőr kötésben. Hibátlan állapotban
13008.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vörösmarty összes költeményei II. kötet sajtá alá rendezte: Gyulay Pál. Budapest 1885. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben.
13009.

Rufpreis:
3 000 HUF

Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) I. Bd. A-Bl. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben, jó állapotban (gerincen szakadás) /  Paper binding, good condition (fault on spine)
13010.

Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) I. Bd. A-Bl. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben, jó állapotban (gerincen szakadás) /
Paper binding, good condition (fault on spine)

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF