Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 103

A női szépség a festőművészetben, Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás, 128 tónusnyomású és 12 többszínnyomású képpel, dombornyomott, aranyozott vászonkötésben. Egy lapo kijár
12987.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
10

Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, közepes állapotban
12988.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kosztolányi Dezső: Kinai és japán versek. Génius Lantos Kiadás. Viseltes állapotban.
12989.

Rufpreis:
1 600 HUF

A pesti művelt társalgó. Bp., é.n., Lamplel R. Újrakötve, az eredeti, festett kötéstáblával, címlap hiányzik
12990.

Rufpreis:
800 HUF

Arany János Összes Költeményei 4. [Toldi szerelme]. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, a belső címlap hiányos
12991.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Gombocz Zoltán és Melich János: Magyar etymologiai szótár. Budapest 1914. MTA. Összesen négy kötet.
12992.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gáti Károly: Keresztrejtvény-lexikon I. kötet. Budapest 1937. Cserépfalvi kiadás. Földrajz, irodalom, művészet, hasznos ismeretek
12993.

Rufpreis:
800 HUF

Szigmond Móricz: Derriere le dos de Dieu. Paris, 1930, Éditions Rieder. Kiadói papírkötésben /  Paperback
12994.

Szigmond Móricz: Derriere le dos de Dieu. Paris, 1930, Éditions Rieder. Kiadói papírkötésben /
Paperback

Rufpreis:
1 000 HUF

Testneveléssel kapcsolatos könyv tétel: A nevelő testgyakorlás tanításanyaga 1929. 2db Útmutató (Sportvezető képzés, testnevelő képzés) 1952
12995.

Rufpreis:
800 HUF

Sasvári Horváth Pál: Akvárium ABC. Budapest É.N. Saját kiadásban.
12996.

Rufpreis:
800 HUF

Rákosi Jenő: Kis Kelemen története. Bp., [1929], Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival, kiadói festett félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban (egy-két lap szakadt)
12997.

Rufpreis:
800 HUF

Mikszáth Kálmán: Tisztelt Ház. Bp., 1932, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12998.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF