Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 103
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
707035
12987
189
3200
A női szépség a festőművészetben, Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás, 128 tónusnyomású és 12 többszínnyomású képpel, dombornyomott, aranyozott vászonkötésben. Egy lapo kijár 707029
12988
189
Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, közepes állapotban
706451
12989
189
Kosztolányi Dezső: Kinai és japán versek. Génius Lantos Kiadás. Viseltes állapotban.
705648
12990
189
A pesti művelt társalgó. Bp., é.n., Lamplel R. Újrakötve, az eredeti, festett kötéstáblával, címlap hiányzik
701282
12991
189
100
Arany János Összes Költeményei 4. [Toldi szerelme]. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, a belső címlap hiányos
712032
12992
189
Gombocz Zoltán és Melich János: Magyar etymologiai szótár. Budapest 1914. MTA. Összesen négy kötet.
705341
12993
189
Gáti Károly: Keresztrejtvény-lexikon I. kötet. Budapest 1937. Cserépfalvi kiadás. Földrajz, irodalom, művészet, hasznos ismeretek
706236
12994
189
Szigmond Móricz: Derriere le dos de Dieu. Paris, 1930, Éditions Rieder. Kiadói papírkötésben / Paperback
603133
12995
189
Testneveléssel kapcsolatos könyv tétel: A nevelő testgyakorlás tanításanyaga 1929. 2db Útmutató (Sportvezető képzés, testnevelő képzés) 1952
633367
12996
189
Sasvári Horváth Pál: Akvárium ABC. Budapest É.N. Saját kiadásban.
606956
12997
189
Rákosi Jenő: Kis Kelemen története. Bp., [1929], Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival, kiadói festett félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban (egy-két lap szakadt)
607055
12998
189
Mikszáth Kálmán: Tisztelt Ház. Bp., 1932, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF