Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 103

Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, rajta az eredeti nyomott nylon védőborító
13036.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lin Yutang: Bölcs mosoly. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben
13037.

Rufpreis:
1 400 HUF

2010 Nagy Kreatív Könyv 11. Fabian Müller. Kis gyűrődések a borítón.
13038.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2008 Nagy Kreatív Könyv 11. Fabian Müller. Kis gyűrődések a borítón.
13039.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2006 Nagy Kreatív Könyv 11. Fabian Müller. Kis szakadások a borítón.
13040.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dr.-Ing. Harald Kurz: Grundlagen der Modellbahntechnik II. Modellbahn-Elektrik für Nenngröße H0. Mit 205 Bildern. Leipzig, 1957, Fachbuchverlag. Illusztrált kézikönyv modellvasút javításához, kiadói félvászon kötésben, védőborítóval (viseltes állapotú) /  Half-linen binding, dust jacket, illustrated, used condition
13041.

Dr.-Ing. Harald Kurz: Grundlagen der Modellbahntechnik II. Modellbahn-Elektrik für Nenngröße H0. Mit 205 Bildern. Leipzig, 1957, Fachbuchverlag. Illusztrált kézikönyv modellvasút javításához, kiadói félvászon kötésben, védőborítóval (viseltes állapotú) /
Half-linen binding, dust jacket, illustrated, used condition

Rufpreis:
1 400 HUF

4 villamosokról szóló német nyelvű könyvecske egybekötve. Térképekkel, rajzokkal, néhány lap elázott. Egészvászon kötésben / F. Plessner: Die Dampf Strassen Bahn von Eisienberg nach Crossen... Gotha, 1880. Stollbergische Buchdr. + Alfred Lorenz: Strassenbahnen mit Dampfbetrieb. Brünn 1884. + P. F. Kupka: Amerikanische Eisenbahnen. Wien 1877. Lehmann & Wentzel + E. T. Winkler: Reise Studien über das skandinavische Eisenbahnwesen. Dresden 1879. Friedrich Axt. with maps. (some pages got wet) In linen binding
13042.

4 villamosokról szóló német nyelvű könyvecske egybekötve. Térképekkel, rajzokkal, néhány lap elázott. Egészvászon kötésben
/ F. Plessner: Die Dampf Strassen Bahn von Eisienberg nach Crossen... Gotha, 1880. Stollbergische Buchdr. + Alfred Lorenz: Strassenbahnen mit Dampfbetrieb. Brünn 1884. + P. F. Kupka: Amerikanische Eisenbahnen. Wien 1877. Lehmann & Wentzel + E. T. Winkler: Reise Studien über das skandinavische Eisenbahnwesen. Dresden 1879. Friedrich Axt. with maps. (some pages got wet) In linen binding

Rufpreis:
4 000 HUF

Karády Katalin: Hogyan lettem színésznő? (Vallomások) Bp., 1989, Kentaur. 12 fotóval illusztrált, kiadói papírkötésben (apró szakadás az elülső kötéstáblán)
13043.

Rufpreis:
1 800 HUF

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból. Bp., é.n., (1900 előtt) Singer és Wolfner. (Franklin ny.) 174p. Leszik-féle szecessziós, festett, aranyozott egészvászon kötésben. (gerincén kis foszlással)
13044.

Rufpreis:
1 000 HUF

Batári Gábor: Napóra földiektől égieknek. Dedikált! Bp., 1997 Litera
13045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csapó Gábor: Szerelmeim. Dedikált! Budapest 2006. Absolut Media.
13046.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ferdinandy György: A Pourtalés-kastély lakói. Dedikált! Budapest 2005. Noran.
13047.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF