Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 103
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
712004
13036
189
Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, rajta az eredeti nyomott nylon védőborító
712005
13037
189
Lin Yutang: Bölcs mosoly. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben
712027
13038
189
2010 Nagy Kreatív Könyv 11. Fabian Müller. Kis gyűrődések a borítón. 712028
13039
189
2008 Nagy Kreatív Könyv 11. Fabian Müller. Kis gyűrődések a borítón. 712026
13040
189
2006 Nagy Kreatív Könyv 11. Fabian Müller. Kis szakadások a borítón. 708570
13041
189
Dr.-Ing. Harald Kurz: Grundlagen der Modellbahntechnik II. Modellbahn-Elektrik für Nenngröße H0. Mit 205 Bildern. Leipzig, 1957, Fachbuchverlag. Illusztrált kézikönyv modellvasút javításához, kiadói félvászon kötésben, védőborítóval (viseltes állapotú) / Half-linen binding, dust jacket, illustrated, used condition
712065
13042
189
4 villamosokról szóló német nyelvű könyvecske egybekötve. Térképekkel, rajzokkal, néhány lap elázott. Egészvászon kötésben / F. Plessner: Die Dampf Strassen Bahn von Eisienberg nach Crossen... Gotha, 1880. Stollbergische Buchdr. + Alfred Lorenz: Strassenbahnen mit Dampfbetrieb. Brünn 1884. + P. F. Kupka: Amerikanische Eisenbahnen. Wien 1877. Lehmann & Wentzel + E. T. Winkler: Reise Studien über das skandinavische Eisenbahnwesen. Dresden 1879. Friedrich Axt. with maps. (some pages got wet) In linen binding 708502
13043
189
Karády Katalin: Hogyan lettem színésznő? (Vallomások) Bp., 1989, Kentaur. 12 fotóval illusztrált, kiadói papírkötésben (apró szakadás az elülső kötéstáblán) 635569
13044
189
Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból. Bp., é.n., (1900 előtt) Singer és Wolfner. (Franklin ny.) 174p. Leszik-féle szecessziós, festett, aranyozott egészvászon kötésben. (gerincén kis foszlással)
658340
13045
189
Batári Gábor: Napóra földiektől égieknek. Dedikált! Bp., 1997 Litera 705324
13046
189
Csapó Gábor: Szerelmeim. Dedikált! Budapest 2006. Absolut Media. 705313
13047
189
Ferdinandy György: A Pourtalés-kastély lakói. Dedikált! Budapest 2005. Noran.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF