Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 36

12954.

Rufpreis:
4 000 HUF

Huber, Alfonz: Ausztria története. Átdolgozta: Baróti Lajos. Átnézte: Pauler Gyula. I. kötet Bp., 1899. MTA. Hornyánszky ny. 528 p. Kiadói, aranyozott, zöld angolvászon sorozatkötésben.
12955.

Huber, Alfonz: Ausztria története. Átdolgozta: Baróti Lajos. Átnézte: Pauler Gyula. I. kötet
Bp., 1899. MTA. Hornyánszky ny. 528 p.
Kiadói, aranyozott, zöld angolvászon sorozatkötésben.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Térfy Gyula: Igazságügyi zsebkönyvtár. Bp. 1930. Grill Károly Könyvkiadó Vállalat.
12956.

Rufpreis:
800 HUF

1940 Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára. Felvidékkel és Kárpátaljával. Bővített kiadás
12957.

Rufpreis:
2 000 HUF

Edvi Illés Károly: A magyar büntetőtörvénykönyv magyarázata. I. és III. köt. Harmadik, teljesen átdolgozott kiadás. Bp. 1909. Révai. 591 p.; 688 p. Félvászon kötésben.
12958.

Edvi Illés Károly: A magyar büntetőtörvénykönyv magyarázata. I. és III. köt. Harmadik, teljesen átdolgozott kiadás.
Bp. 1909. Révai. 591 p.; 688 p. Félvászon kötésben.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1912. évi törvények pótlásokkal. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Aranyozott gerincű félbőr kötésben
12959.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Magyarország története képekben. Bp., 1971. Gondolat.
12960.

Rufpreis:
1 000 HUF

Adorján Andor: Forradalom és császárság. Budapest Singer és Wolfner Kiadása, 1915 4. kötet a sorozatból hiányos gerincekkel
12961.

Rufpreis:
1 000 HUF

12962.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12963.

Rufpreis:
2 000 HUF

Friedrich Sieburg: Robespierre. [Bp.], é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, címképpel, illusztrációkkal, viseltes állapotú
12964.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vojtech Zamarovsky: Trója felfedezése. Ford. Hubik István. (Pozsony/Bratislava), (1964), Tatran - Szlovákiai Szépirodalmi és Képzőművészeti Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben
12965.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF