Huber, Alfonz: Ausztria története. Átdolgozta: Baróti Lajos. Átnézte: Pauler Gyula. I. kötet Bp., 1899. MTA. Hornyánszky ny. 528 p. Kiadói, aranyozott, zöld angolvászon sorozatkötésben.
Edvi Illés Károly: A magyar büntetőtörvénykönyv magyarázata. I. és III. köt. Harmadik, teljesen átdolgozott kiadás. Bp. 1909. Révai. 591 p.; 688 p. Félvászon kötésben.
Balassa Imre: Világostól Josephstadtig 1849-1856 Földy János naplótöredékeiből. Bp., 1939. kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 323p. Egészvászon kötésben szép állapotban