Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 36

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben
12942.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csuday Jenő: Nagy Napoleon 109 képpel. Bp., 1910 Hornyánszky 24p.
12943.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Mátyás Antal: A polgári közgazdaságtan története az 1870 évektől napjainkig, Közg. és Jogi K.Kiadó Bp. 1979
12944.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar statisztikai évkönyv. Új folyam. XLIV. 1936. Bp., 1937, Magy. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Kiadói egészvászon kötésben
12945.

Rufpreis:
1 000 HUF

Martian: Über die Landesnamen Siebenbürgens. Bistritz, 1907, G. Mathieu. Fűzve, papírborítóban
12946.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wl. Woytinsky: Die vereinigten Staaten von Europa. J.H.W. Dietz Nachf., Verlagsbuchhandlung. Berlin 1926.
12947.

Rufpreis:
800 HUF

Selmeczi Kovács Attila: A tokmány. The Whetstone Holder. (A Néprajzi Múzeum Tárgykatalógusai 13) Bp., 2008, Néprajzi Múzeum - Museum of Ethnography
12948.

Rufpreis:
1 000 HUF

Korai magyar történeti lexikon (9-14. század). Főszerk. Kristó Gyula. Szerk. Engel Pál, Makk Ferenc. Bp., 1994, Akadémiai. Kiadói műbőr kötésben
12949.

Rufpreis:
3 000 HUF

12950.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12951.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szekfű Gyula - Három nemzedék és ami utána következik. Első kiadás! Bp., 1934. kir. Egyetemi Nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben
12952.

Rufpreis:
4 000 HUF

12953.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF