Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
707019
12942
189
Books: History
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben
673962
12943
189
Books: History
Csuday Jenő: Nagy Napoleon 109 képpel. Bp., 1910 Hornyánszky 24p.
707106
12944
189
Books: History
Dr. Mátyás Antal: A polgári közgazdaságtan története az 1870 évektől napjainkig, Közg. és Jogi K.Kiadó Bp. 1979
706354
12945
189
Books: History
Magyar statisztikai évkönyv. Új folyam. XLIV. 1936. Bp., 1937, Magy. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Kiadói egészvászon kötésben
706271
12946
189
Books: History
Martian: Über die Landesnamen Siebenbürgens. Bistritz, 1907, G. Mathieu. Fűzve, papírborítóban 705338
12947
189
Books: History
Wl. Woytinsky: Die vereinigten Staaten von Europa. J.H.W. Dietz Nachf., Verlagsbuchhandlung. Berlin 1926.
706349
12948
189
Books: History
Selmeczi Kovács Attila: A tokmány. The Whetstone Holder. (A Néprajzi Múzeum Tárgykatalógusai 13) Bp., 2008, Néprajzi Múzeum - Museum of Ethnography
706222
12949
189
Books: History
Korai magyar történeti lexikon (9-14. század). Főszerk. Kristó Gyula. Szerk. Engel Pál, Makk Ferenc. Bp., 1994, Akadémiai. Kiadói műbőr kötésben 412036
12950
189
100
Books: History
Harsányi János: Magyar szabadságharcosok a fasizmus ellen Bp., 1966 Zrinyi. Eredeti védőborítóval 646436
12951
189
Books: History
659017
12952
189
Books: History
Szekfű Gyula - Három nemzedék és ami utána következik. Első kiadás! Bp., 1934. kir. Egyetemi Nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben
545624
12953
189
Books: History
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF