Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 46

Borsos József: Haematológia Bp., 1935 Magyar Orvosi Könyvkiadó. Vaknyomott egészvászobn kötésben, jó állapotban
12319.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Guzsal Ernő: Háziállatok szövettana. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, illusztrált
12320.

Rufpreis:
1 000 HUF

Brehms, Alfred E.: Tierleben. 2. Band. Vögel. / Madarak. Leipzig und Wien 1891. 710p. félbőr kötésben / half-leather binding
12321.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alfred Brehm: Az állatok világa 9. Madarak II. Veréb-szerű madarak - Szalakóta-szerű madarak - Kakuk-szerű madarak - Líle-szerű madarak. Szerk. dr. Schenk Jakab. 53 színes és fekete műmellékleten 61 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, jó állapotú
12322.

Rufpreis:
2 000 HUF

12323.

Rufpreis:
2 000 HUF

12324.

Rufpreis:
2 000 HUF

12325.

Rufpreis:
800 HUF

lovag Kerpely Béla: Vezérfonál a tökéletes vizsla idomításhoz (függelékben: a vizslaversenyekről) Bp., 1916. Pallas. (borítón kis hiány) 32p.
12326.

Rufpreis:
4 000 HUF

2db macskákról szóló könyv: Macskák. Szerk: dr.Szilasi Mária. Budapest, 1995, Szegedi Kossuth Nyomda; A macska. Budapest, 2002, Vince Kiadó Kft. Kartonált, gazdagon illusztrált /  2 piece books about cats. Paperback, illustrated
12327.

2db macskákról szóló könyv: Macskák. Szerk: dr.Szilasi Mária. Budapest, 1995, Szegedi Kossuth Nyomda; A macska. Budapest, 2002, Vince Kiadó Kft. Kartonált, gazdagon illusztrált /
2 piece books about cats. Paperback, illustrated

Rufpreis:
1 200 HUF

12328.

Rufpreis:
4 000 HUF

Raoul Francé: Az állatok a történelemben. Bp., é.n. Dante. 32 egész oldalas és szövegközti képpel. 360p.
12329.

Rufpreis:
1 000 HUF

12330.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF