Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 46

12307.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lenhossék Mihály: Az ember helye a természetben. Budapest, 1915, Franklin - társulat. 6 ábrával, egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
12308.

Rufpreis:
1 000 HUF

F. Mencsikov: Az emberi természet. Bp., 1913. Athenaeum
12309.

Rufpreis:
1 000 HUF

Könyves Tóth Mihály: Az alagutakról általában... három darab rajzlappal. Bp., 1875. Athenaeum. 54p.
12310.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heinrich Herner: Schiffbau, Leipzing, 1910, Dr.Max Janecke Verlagsbuchhandlung, 175 képpel és 4 táblával, vászonkötésben / linen binding, 175 pictures and 4 table
12311.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. kötet Bp; 1882. Franklin 464 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
12312.

Rufpreis:
10 000 HUF

Barabás János: Alkalmazott optika I.rész. Kézirat. Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar. Budapest, 1957, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
12313.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Szombatfalvy Árpád:Az acélok és öntöttvasak kiválasztásának műszaki és gazdasági szempontjai. Budapest, 1978, Kohó-és Gépipari Tudományos Informatikai és Ipargazdasági Központ. Kiadói papírkötésben.
12314.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Fluck Jenő: Dohánytermelési kézikönyv. Budapest, 1939, k.n.. Kisméretű könyv, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben.
12315.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wagner, Hermann: Malerische Botanik. Schilderungen aus dem Leben der Gewächse. Populäre Vortrege über physiologische und angewandte Pflanzenkunde. Bd. I. (Aus dem Reiche des Lebens in Pflanzen-, Thier-, und Menschenwelt) Leipzig, 1872, Otto Spamer. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, számos fametszetű illusztrációval. Szép állapotban. / Vol. I. With lots of woodcut illustrations, in nice full-linen binding, good condition
12316.

Rufpreis:
10 000 HUF

Haynal István: A szív és vérerek betegségei. Bp., 1935 Magyar Orvosi Könyvkiadó. Vaknyomott egészvászon kötésben
12317.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kreuter József: Fogtömés és fogbélkezelés. Budapest, 1922, Stephaneum Nyomda Rt. Papírkötésben
12318.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF