Dr. Nógrádi László: Séták a nagy természetben. Dr. Lutz K. G. Wanderungen című munkája nyomán hazai viszonyokhoz alkalmazkodva. Rengeteg képpel. Bp., 1908 Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Barabás János: Alkalmazott optika I.rész. Kézirat. Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar. Budapest, 1957, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
Dr. Szombatfalvy Árpád:Az acélok és öntöttvasak kiválasztásának műszaki és gazdasági szempontjai. Budapest, 1978, Kohó-és Gépipari Tudományos Informatikai és Ipargazdasági Központ. Kiadói papírkötésben.
Wagner, Hermann: Malerische Botanik. Schilderungen aus dem Leben der Gewächse. Populäre Vortrege über physiologische und angewandte Pflanzenkunde. Bd. I. (Aus dem Reiche des Lebens in Pflanzen-, Thier-, und Menschenwelt) Leipzig, 1872, Otto Spamer. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, számos fametszetű illusztrációval. Szép állapotban. / Vol. I. With lots of woodcut illustrations, in nice full-linen binding, good condition