Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. A szerző ötvenéves írói jubileumára. Bp., Pesti könyvnyomda 1921. Félvászon kötésben (egy lap kijár egyébként szép állapotban)
Hans von Zwiedineck-Südenhorst: Venedig als Weltmacht und Weltstadt (Monographien zur Weltgeschichte VIII). Mit 4 Kunstbeilagen und 159 authentischen Abb. Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotban (egy lap ragasztva) / Linen binding, illustrated, good condition (one page repaired)
Die bayerischen Königsschlösser: Neuschwanstein. Herrenchiemsee. Linderhof. [München, 1895-1897, Albert] Három fényképes leporelló egybekötve, korabeli, díszes egészvászon kötésben, szép állapotban