Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 32

Budapest. Szerk: Székely László. Pécs, 2004, Székely és Társa Kiadó. Kartonált, Papír védőborítóval
12275.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bara István: Budapest. Budapest, 1991. Kiadói vászonkötésben, német nyelvű képeskönyv
12276.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete György-Winkler Gábor: Győr. Budapest, 2001, Interpress Budapest. Kartonált, Fekete György képeivel illusztrált
12277.

Rufpreis:
800 HUF

Gödöllő. Szerk: G.Merva Mária. Budapest, (1999), Kossuth Nyomda Rt. Kartonált
12278.

Rufpreis:
800 HUF

12279.

Rufpreis:
3 000 HUF

12280.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin Pandzsáb. Bp., Franklin. aranyozott kiadói egészvászon kötésben
12281.

Rufpreis:
2 400 HUF

Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 623 l., 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben (néhány lap kijár)
12282.

Rufpreis:
8 000 HUF

12283.

Rufpreis:
3 000 HUF

Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel
12284.

Rufpreis:
800 HUF

Rexa Dezső: Margitsziget Bp. 1940. Officina. 110p. Számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
12285.

Rufpreis:
3 000 HUF

12286.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF