https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 32
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
698700
12275
188
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest. Szerk: Székely László. Pécs, 2004, Székely és Társa Kiadó. Kartonált, Papír védőborítóval 701313
12276
188
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Bara István: Budapest. Budapest, 1991. Kiadói vászonkötésben, német nyelvű képeskönyv
Das Lot is nicht erreichbar
698676
12277
188
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete György-Winkler Gábor: Győr. Budapest, 2001, Interpress Budapest. Kartonált, Fekete György képeivel illusztrált
Das Lot is nicht erreichbar
698692
12278
188
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Gödöllő. Szerk: G.Merva Mária. Budapest, (1999), Kossuth Nyomda Rt. Kartonált 511877
12279
188
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar folyamhajózási évkönyv. 1934. Kiadja a magyar kir. Folyam- és Tengerhajózási R. T. gr. Széchenyi István köre. 9. évf
Das Lot is nicht erreichbar
447952
12280
188
0
2400
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a tűzföldön aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp. II. kiadás térképpel! Jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
534690
12281
188
0
2400
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin Pandzsáb. Bp., Franklin. aranyozott kiadói egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
667683
12282
188
0
8000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 623 l., 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben (néhány lap kijár)
Das Lot is nicht erreichbar
607704
12283
188
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Aranyos Béla: A Tisza motorhajóval Afrikába. Bp., [1942], Pantheon. Útleírás képekkel kiadói félvászon kötésben (kissé viseltes állapotú)
Das Lot is nicht erreichbar
493204
12284
188
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel 523820
12285
188
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Rexa Dezső: Margitsziget Bp. 1940. Officina. 110p. Számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. 562289
12286
188
0
12000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Galgóczy Károly: Pest, Pilis és Solt törvényesen egyesült megye monographiája. Történelmi, föld -s természetrajzi, közhatósági, társadalmi, nemzetgazdasági, régi és ujkori leírás. I. köt. Bp. 1876-1877. Weiszmann. 240p. (Belső címlap nélkül, előszó lapja kitépve, de megvan, a többi rész jó állapotban) Félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse