Klinikai recipe könyv. Szerk. dr. Müller Vilmos. Második, bővitett kiadás. Az egyetemi klinikák, a budapesti poliklinika és a fővárosi közkórházak gyógymódjainak, rendelvényeinek gyüjteménye. Bp., é.n., Lampel-Wodianer. Kiadói, festett, szecessziós egészvászon kötésben (egy-két lap kijár)
Az ember. Testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai, II. köt. Szerk. Alexander Bernát - Lenhossék Mihály. 470 szövegképpel és 39 műmelléklettel .Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban (kötés kissé kopottas, gerincen kis szakadás)
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban / Original half-leather binding, illustrated, in good condition
Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford. Fröhlich Károly. 24 ábrával a szöveg közt és 24 képmelléklettel. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, a címlap mellett a gerinc kissé szétnyílt, egyébként jó állapotú