Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 41

Chinin receptek. Negyedik javitott kiadás. Amsterdam-W., 1938, Cinchona-Istituut. Fűzött, 47p
12225.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Tangl Harald: A vitaminok (A Természettudományok Elemei 1.) 7 képpel. Bp., 1935, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 52p. Fűzve
12226.

Rufpreis:
800 HUF

Klinikai recipe könyv. Szerk. dr. Müller Vilmos. Második, bővitett kiadás. Az egyetemi klinikák, a budapesti poliklinika és a fővárosi közkórházak gyógymódjainak, rendelvényeinek gyüjteménye. Bp., é.n., Lampel-Wodianer. Kiadói, festett, szecessziós egészvászon kötésben (egy-két lap kijár)
12227.

Rufpreis:
1 000 HUF

12228.

Rufpreis:
1 600 HUF

Carl Toldt: Anatomischer Atlas mit Röntgenbilder, Urban & Schwarzenberg, Wien 1911, VI. kötet, Kiadói, egészvászon kötésben (szép állapotban) / nice condition
12229.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az ember. Testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai, II. köt. Szerk. Alexander Bernát - Lenhossék Mihály. 470 szövegképpel és 39 műmelléklettel .Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban (kötés kissé kopottas, gerincen kis szakadás)
12230.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12231.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12232.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tolnai: Orvos a családban III. Tolnai Nyomda, égész vászon kötésben, apró hibákkal
12233.

Rufpreis:
800 HUF

Testneveléssel kapcsolatos könyv tétel: A nevelő testgyakorlás tanításanyaga 1929. 2db Útmutató (Sportvezető képzés, testnevelő képzés) 1952
12234.

Rufpreis:
800 HUF

Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford. Fröhlich Károly. 24 ábrával a szöveg közt és 24 képmelléklettel. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, a címlap mellett a gerinc kissé szétnyílt, egyébként jó állapotú
12235.

Rufpreis:
5 000 HUF

Felix R. Paturi: A technika krónikája. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdag képanyaggal
12236.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF