Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás II. Ford. Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond és Dr. Madzsar József. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, 32 táblával, jó állapotban (egy-két ceruzás jelzéssel)
Adam Ritter v. Burg: Compendium der höheren Mathematik. [Wien, 1859, Gerold.] Egészvászon kötésben, 3 táblával; az első 62 oldal hiányzik (!), ázott, dohos
Bacskay Miklós Tivadar: Kereskedelmi vegyészet. Bevezetés a kereskedelem és a közhasználatban előforduló összes, vegyészeti úton előállitott czikkek gyártásának titkaiba. Kereskedők, iparosok és magánosok használatára. Bp., 1898, a szerző sajátja. Korabeli, festett félvászon kötésben (a kötés kopottas és kissé meglazult)
Robert Wichard Pohl: Einführung in die Physik Bb. I: Mechanik und Akustik. 440 Abbildungen. Zweite verbesserte Auflage. Berlin, 1931, Julius Springer. Egészvászon kötésben, jó állapotú / Linen binding, good condition
Robert Wichard Pohl: Einführung in die Physik Bb. II: Elektrizitätslehre. 393 Abbildungen. Dritte verbesserte Auflage. Berlin, 1931, Julius Springer. Egészvászon kötésben, jó állapotú (a kötésen foltok) / Linen binding, good condition (some patches on binding)