Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 41

Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás II. Ford. Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond és Dr. Madzsar József. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, 32 táblával, jó állapotban (egy-két ceruzás jelzéssel)
12213.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halasy-Nagy József: Ember és világ, Kir. M. Egyetemi Nyomda, é.n. egészvászon kötésben
12214.

Rufpreis:
1 000 HUF

12215.

Rufpreis:
4 000 HUF

Adam Ritter v. Burg: Compendium der höheren Mathematik. [Wien, 1859, Gerold.] Egészvászon kötésben, 3 táblával; az első 62 oldal hiányzik (!), ázott, dohos
12216.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mattyasóvszky Kasszián Szent-Benedekrendi tanár: A végtelen a mennyiségtanban és a természettudományban. Bp, 1917, Stephaneum Nyomda, p31
12217.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stachó Tibor:  Felsőbb mennyiségtan, Bp. 1942 642p. araynozott egészvászon kötésben benne a vételi számlával
12218.

Rufpreis:
800 HUF

Parfüm 2000. Illatok, üvegek, márkák világa. Debrecen, 1999, Geopen. Kartonált, védőborítóval
12219.

Rufpreis:
1 800 HUF

12220.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bacskay Miklós Tivadar: Kereskedelmi vegyészet. Bevezetés a kereskedelem és a közhasználatban előforduló összes, vegyészeti úton előállitott czikkek gyártásának titkaiba. Kereskedők, iparosok és magánosok használatára. Bp., 1898, a szerző sajátja. Korabeli, festett félvászon kötésben (a kötés kopottas és kissé meglazult)
12221.

Bacskay Miklós Tivadar: Kereskedelmi vegyészet.
Bevezetés a kereskedelem és a közhasználatban előforduló összes, vegyészeti úton előállitott czikkek gyártásának titkaiba. Kereskedők, iparosok és magánosok használatára. Bp., 1898, a szerző sajátja. Korabeli, festett félvászon kötésben (a kötés kopottas és kissé meglazult)

Rufpreis:
3 000 HUF

12222.

Linen binding, good condition

Rufpreis:
1 000 HUF

12223.

Linen binding, good condition (some patches on binding)

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Müller Vilmos: Klinikai Recipekönyv. Első kötet, Bp., 1936. Franklin-Társulat kiadása, egészvászon kötés, gerincen sérült
12224.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF