Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford. Fröhlich Károly. 24 ábrával a szöveg közt és 24 képmelléklettel. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, a címlap mellett a gerinc kissé szétnyílt, egyébként jó állapotú