Hazai Hugó - Riktung rekcz! Történetek a kaszárnyából az egzeczér-placzról a vakczimerből és egyéb komisz helyekről. Az avizó-posztot aufférolta [előszó]: Dr. Ágai Adolf. Budapest, 1903.Beer E. és Társa, ezelőtt „Kosmos” ny. 155 p.Szétvált állapotban
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva, szép állapotban
A Budapesti magyar kir. Tudományegyetem szabálykönyve. Dr. Margitai Antal egyetemi tanácsjegyző előadói tervezete. Kézirat gyanánt. Bp., 1903. Egyetemi nyomda. 301. Korabeli elvált félvászon kötésben
A Magyar Posta Szabályzatai: Postai ügyviteli utasítás. Bp., 1961, Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium. Kiadói félvászon kötésben, mellékelve háború (1945) előtti postai nyomtatványminták
Mártonfy Márton és Trájtler Károly: Magyar olvasókönyv. Az iparostanonc-iskolák I. osztálya számára. Budapest 1914. Lampel Könyvkiadó. Foltos állapotban