Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 94

Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása. Bp., 1907. Franklin. Festett egészvászon kötésben. (gerincen apró hiba)
12709.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: A Jangada. Bp., 1908. Franklin. Festett egészvászon kötésben. Kissé laza kötés
12710.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: Bombarnac Klaudius. Bp., 1909. Franklin. Festett egészvászon kötésben. (sérült kötés)
12711.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hazai Hugó - Riktung rekcz! Történetek a kaszárnyából az egzeczér-placzról a vakczimerből és egyéb komisz helyekről. Az avizó-posztot aufférolta [előszó]: Dr. Ágai Adolf. Budapest, 1903.Beer E. és Társa, ezelőtt „Kosmos” ny. 155 p.Szétvált állapotban
12712.

Hazai Hugó - Riktung rekcz! Történetek a kaszárnyából az egzeczér-placzról a vakczimerből és egyéb komisz helyekről. Az avizó-posztot aufférolta [előszó]: Dr. Ágai Adolf.
Budapest, 1903.Beer E. és Társa, ezelőtt „Kosmos” ny. 155 p.Szétvált állapotban

Rufpreis:
1 000 HUF

Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. Bp., 1901. Révai. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
12713.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar regények. Magyart a magyarnak sorozatból. Budapest 1943. Singer és Wolfner. Összesen: 8db
12714.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Budapest É.N. Kiadja Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve
12715.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva, szép állapotban
12716.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Budapesti magyar kir. Tudományegyetem szabálykönyve. Dr. Margitai Antal egyetemi tanácsjegyző előadói tervezete. Kézirat gyanánt. Bp., 1903. Egyetemi nyomda. 301. Korabeli elvált félvászon kötésben
12717.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Magyar Posta Szabályzatai: Postai ügyviteli utasítás. Bp., 1961, Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium. Kiadói félvászon kötésben, mellékelve háború (1945) előtti postai nyomtatványminták
12718.

Rufpreis:
800 HUF

Mártonfy Márton és Trájtler Károly: Magyar olvasókönyv. Az iparostanonc-iskolák I. osztálya számára. Budapest 1914. Lampel Könyvkiadó. Foltos állapotban
12719.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sebestyén Károly: Dramaturgia. A drámai műfajok története és elmélete. Bp., én. Athenaeum. aranyozott vaknyomott egészvászon kötésben
12720.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF