Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 94

12685.

Rufpreis:
12 000 HUF

Heiszler József: Egyházi munkálatok. I-II. kötet egybekötve. Sárospatak, 1862 Forster R. Piszkos félvászon kötésben
12686.

Rufpreis:
10 000 HUF

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból. Bp., é.n., (1900 előtt) Singer és Wolfner. (Franklin ny.) 174p. Leszik-féle szecessziós, festett, aranyozott egészvászon kötésben. (gerincén kis foszlással)
12687.

Rufpreis:
1 400 HUF

Shakespeare: Lear király. Zigány Árpád fordításában. Bp., 1899. Vass József. Kopott egészvászon kötésben
12688.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

12689.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12690.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

12691.

Rufpreis:
4 000 HUF

12692.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Rózsa Miklós-Bródy Sándor-Mikszáth Kálmán-Zichy Mihály-Heltai Jenő: Nemzeti dicsőségünk. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Reprint kiadás sorszámozott 2500 példányból ez a 686.
12693.

Rózsa Miklós-Bródy Sándor-Mikszáth Kálmán-Zichy Mihály-Heltai Jenő: Nemzeti dicsőségünk.
Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Reprint kiadás sorszámozott 2500 példányból ez a 686.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lenin összes művei I.-LV. komplett sorozat! Aranyozott egész-műbőr kötésben, szép állapotban
12694.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12695.

Rufpreis:
1 200 HUF

12696.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF