Remekírók Képes Könyvtára Magyar művészek rajzaival. 14 kötet Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, egy-két kivétellel jó állapotban
Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap 18. évfolyama 1911 október-1912 március aranyozott kiadói egészvászon kötésben ( gerinc sérült)
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban (a 8., 37. és 38. kötet hiányzik)
Rózsa Miklós-Bródy Sándor-Mikszáth Kálmán-Zichy Mihály-Heltai Jenő: Nemzeti dicsőségünk. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Reprint kiadás sorszámozott 2500 példányból ez a 686.
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)