Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 94

12697.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12698.

Rufpreis:
1 000 HUF

H.G. Wells sorozat: 14 db a sorozatból. Magyar Hírlap könyvek. Egységes néhol kissé megviselt egészvászon sorozatkötésben
12699.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Irodalom Története I.-II. Bp., 1963 +  Nők enciklopédiája I-II. Minerva 1966 + A világháború képei c. album
12700.

Rufpreis:
1 000 HUF

12701.

Rufpreis:
1 000 HUF

4db Pesti Napló könyv, mint: Móricz Zs.: Bál, Alfred de Musset: A század gyermekének vallomása, Halottak, akik élnek és Pirandello legszebb novellái
12702.

Rufpreis:
800 HUF

12703.

Rufpreis:
800 HUF

Stolz, Johann Jakob: Erlauterungen zum neuen Testamente... IV.-VI. Hefte. Hannover, 1809. Megviselt papírkötésben / In tattered paper binding
12704.

Rufpreis:
3 000 HUF

12705.

Rufpreis:
6 000 HUF

Főldváry Jó'sef: Közönséges predikátziók I. Debreczenben, 1932, nyomtattatott Tóth Lajos által. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotú
12706.

Rufpreis:
4 000 HUF

Majzonett Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. III. köt. Komáromban, 1791. Wéber. XXX, 592p. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (Belső címlap és a tartalom első lapja hiányzik)
12707.

Majzonett Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. III. köt.
Komáromban, 1791. Wéber. XXX, 592p. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (Belső címlap és a tartalom első lapja hiányzik)

Rufpreis:
6 000 HUF

12708.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF